Sayfa 568/739 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar nasılsınız

mndrs te yıllık 5 milyon civarında ciro 800 milyon net kar gelme ihtimali varmıdır

yorumlarınızı yazarmısınız
    aktur değerleme karı hariç o rakam bana makul geliyor fakat beklentimi düşük tutmak istiyorum yine de. aktur hariç 700 e fitim.

yatırım tavsiyesi değildir.

2. [QUOTE=sakin;6253863]Osman Akça borcunu ödemiş Menderes'in eli rahatlamıştır inş.
    "27.11.2020 ve 29.04.2022 tarihli duyurularımızla ilgili olarak SPK'nın II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 23/7 maddesi kapsamında yapılan açıklamamız aşağıda yer almaktadır.

30 Eylül 2022 tarihinde sona eren ara hesap dönemine ait konsolide finansal tablolar ve dipnotlarda yer aldığı üzere 30.09.2022 tarihi itibariyle Osman Akça Tar. Ürün. İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.'nin Şirketimize Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.'nin

Bu olumlu gelişmeye de hiç tepki vermedi

Osman ağa hisseleri ucuzdan indıragandi yaparken şirketi de parlatacak ki ileride indiragandileri yukarıdan okutsun

3.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    son çeyrek kar beklentim 550 milyon tl
    yıllık değil çeyreklik kar beklentim
    yıllıkta 1,1 milyar ile 1,2 milyar arası kar beklentim var
    Sn. tarik1234
    Beklentinizin gerekçelerini yazmadınız buraya.. Değerleme tarafından mı yüksek kar bekliyorsunuz acaba?

4. Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7

MNDRS için alacağın tahsil edilmiş olması şirkete güven açısından çok önemliydi. Zira 6 aylık finansallarda Denetçinin sınırlı olumlu görüşünün dayanağı bu alacakla ilgiliydi..

Şirketin tüm rakamsal verileri Yıldız Pazarda işlem görmesine uygun olmasına rağmen bu sınırlı olumlu görüş nedeniyle listeye giremediğini düşünüyorum. 12 Aylık finansallardan sonra ki ilk düzenlemede yıldız pazarda hak ettiği yerini alacaktır.

Sınırlı Olumlu (Şartlı) Sonucun Dayanağı
    3. 30 Haziran 2022 tarihi itibariyle, Grup'un ilişkili tarafı olan Osman Akça Tarım Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Osman Akça")'den ticari ve diğer alacaklar altında sınıflandırılan toplam 425,347,884 TL tutarında alacağı bulunmaktadır. Ticari alacaklar altında sınıflandırılan 328,531,067 TL tutarındaki ticari alacağının, 30 Haziran 2022 tarihi itibariyle, 103,903,898 TL'lik kısmının vadesi geçmiştir. Grup yönetimi tahsil kabiliyetini yitirmediği tahminiyle herhangi bir karşılık ve ilave vade farkı ilişikteki finansal tablolara yansıtmamıştır. Bu hususun ekli konsolide finansal tablolar üzerindeki etkisi tarafımızca tespit edilememiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şikayetler için cevaplar gelmeye başlamış.
    Bana gelen cevap aşağıda

İlgi’de kayıtlı başvurunuz Kurulumuz kaydına alınmıştır.
    *
    Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası (SPKn)* Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgilerinize sunulur.

Yani başvurunuzu özel cevaplamayacağız. Yayınlanacak SPK Bültenlerini takip edin
    Bana da aynı cevap. Topu taca atmaca.

7. 30 eylül 2022 // tcmb döviz fiyatları 1 usd : 18,58 1 euro : 18,20

30 aralık 2022 // tcmv döviz fiyatları 1 usd : 18.76 1 euro : 20,02

30 eylül 2022 / 30 aralık 2022 1 usd değişim % + 1
    30 eylül 2022 / 30 aralık 2022 1 euro değişim % + 10
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

8. bu yıl menderisin yılı olabilirdi. umutlar seneye kaldı
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 568/739 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •