Sayfa 139/217 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1730 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

İşlem durdurmamı geldi

2. Değişik hareketler oluyor. Tabandan geri döndü.

3. Yarın tek fıyat akabinde İnternet yasağı verilebilecek cezalar, agresif hareketler devam ederse...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

4. Bugün tek fiyat degilmiydi

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dipten alsak olurdu ama cesaret ister.

6.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    500 tane dipten aldım da brüt takasta hisse millet saldırdı orda ne var bu hissede anlamadım .SPK Durduramıyor hisseyi açık yapanda yok anlamsız brüt gelmiş..
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bence daha erken, gelebilecek cezalar önemli şu durumda tahtacıda ona gore pozisyon alacaktır... Akşam yenı cezalar gelebilir.. Tek fıyat olursa asıl sıkıntı orada olabılır... İnşallah uzun sureli İnternet yasağı gelmez, kimseyi etkilemek istemem karda zararda bizler ait..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

8. Satan işyatırım bugune kadar en güçlü alan kurum, 161 lot ekside karşılayan garanti..

Sayfa 139/217 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •