Sayfa 144/233 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1859 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Bilanço okumasını bilen bir arkadaş yorumlarda çok güzel olcak...dopnotlari

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu vuk a göre hazırlanan bilanço. Aslolan ufrs bilanço.
    O gelsin degerlendirmesini yaparız.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkürler...
    İşten satip garantien almadiysa ,yeni maliyetlerin oluşması güzel ...ama bence,iş ile grantide ziraatte tek hesap diye düşünüyorum....
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ARDYZ günlük

3. Ben yıllardır borsa tecrubem şunu söyler bir hisse neye göre pahalı .Bir güzel bilonca gelince herkes susuyorsa genelde sabaha alış için kuyruk oluyor bakalım sabah tecrübemde haklimiyim.İyi geceler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Hisse malum burüt takasta ...nakitim vardı örneğin bugün 100 adet hisse aldım ....yarin bugün aldığım 100 adet bu hiseyi sattim arıyorum 15.80 den hisse indi yad çıktı başka bir fiyattan aynı gün yine alabiliyor muyum...sonuçta sattığı min dışında da Nakit var hespata ...

Yön bulmaya çalışıyor bakalım nereye doğru bulacak

6. Elınızdekı malın bır ederi var arkadaşlar... Gunlukçu değilseniz yatırım yapılacak şirket... Dünki kar benıde şaşırttı, öyle 6 milyon bıle kar edemeyip fezaya gitmiş senetlere benzemez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

7. ben satmıyorum arkadaşlar hisse brüt takasta zaten satan satar serpest piyasada kimse yönlendirme yapmasın...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Senedın mınımum ederi bu karla bana gore 20 tl olmalı... Sanırım mal isteyenler basıyor tahtaya 5000 lotluk ilk alımı mı yaptım basarlarsa on bine tamamlar yatarım... Bitmeyen ceza yoktur.. Önemli olan malın değerinin olması...aynı durum klmsn da da gecerlı sermayesinin 3 katı kar var hisseye basıyorlar ulan bu senetleri almayacaksam borsada ne işim var...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

Sayfa 144/233 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •