Sayfa 146/234 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1867 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Smart da 2.5 den halka arz oldu ..şu an 10 lira...4 katı gitmiş...ona bakarsak sizin mantiginizla borsa da işlem yapılmaz...
    Hhisse düşer çıkar bilmem...gelene veriyor yönü aşağı ama kayıplarını bir günde alabilecek de bir hisse...12 lerde yataya sarar ins.burafan çok maliyet veriyor ...demek ki daha da basacak diye düşünüyorum....

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burüt takasin mağduriyeti ....
     Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Düştükçe yeni maiyetler çıkıyor ,ve taht ypici daha da düşürüyor ...dün alanın malını bugün neden yüksekten alsın...bugün alanın yarın neden yüksekten alsın...egerki yeter ulen diyip yukri çizerek alıp giderse bilemem..
    Bakalım ayır hangi önde olacak..

3. Aga ben bilmem 10 i attım cebe.. Bassın 12 ye bır on bin daha var.. Yatarım bahar uykusuna... ..TS hissesi almadık.. Sermayeden fazla kar eden bir şirket var elimizde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

4. Milletin elinden aldılar mı yoksa...siz siz olun onun bunun aklı ile hareket etmeyin... Stratejinizi belirleyin sağlam şirketse hıc korkmayın yatın üstüne.. Hısse bugun duser yarın çıkar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

5. Alışta kim var

6. Tabandan tavana gitmeylım... Yok yok gıdelım...

7. 14.10 maliyet beklerim acelem yok

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Alışta kim var

Vakıf, deniz, alnus başı çekiyor..

Sayfa 146/234 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •