Sayfa 147/232 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon
Arama sonucu : 1849 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Milletin elinden aldılar mı yoksa...siz siz olun onun bunun aklı ile hareket etmeyin... Stratejinizi belirleyin sağlam şirketse hıc korkmayın yatın üstüne.. Hısse bugun duser yarın çıkar..
    Herkes korku saldı bilonca bilmeyen sabah zarara sattı neyse önümüze bakalım onlardan aldığım maliyetleri burdan zor alır

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Herkes korku saldı bilonca bilmeyen sabah zarara sattı neyse önümüze bakalım onlardan aldığım maliyetleri burdan zor alır

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum senedın önu açık bence daha ıkı gun önce 2.5 mılyon dolarlık iş haberi geldi düşebılırde önemli değil ama düşüşler alım fırsatı olur benım için tabı malıyetımın altında olmak şartı ile... 2.5 mılyon usd kabaca 15 milyon TL ve sadece 1 iş bağlantısı bu, şirket kamu kurumları ile iş yapabiliyor bu diğer yazılım şirketlerinden ayırır arzdy.. Bıze düşen beklemek... Her koyun kendi bacağından asılır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

3. Haraketler mal yedirme gibi ama ......serbesten satış veren ...götürmek isteyen neden maliyet yapmalarına izin versin...bende bunu anlamıyorum...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gunluk hareketlere takılma derim,zaten onlardan hıcbır sonuc çıkaramazsın.. Bazı senetler en istikrarlı yükselişini brut takasta yapmıştır bunuda not edelim kenara...benim gıbı bır ky bıle iki üç farklı kurumdan işlem yapıyorsa bu yamyamlar ellı farklı kurumdan işlem yapıyordur bundan adım gıbı eminim..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

5. Tahtanın son hali.....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,273

ARDYZ Çok hızlı prim yaptı, 2 Saatlik Grafik Çift Tepe yapmış 18.00 TL Şirket Patronu satamadı... Çok tehlikeli bu kısa vadeli primler.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

ARDYZ Çok hızlı prim yaptı, 2 Saatlik Grafik Çift Tepe yapmış 18.00 TL Şirket Patronu satamadı... Çok tehlikeli bu kısa vadeli primler.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Şirket patronu neden satsın ki bır yıl satamayacak zaten elindekileri.. Sizin pozısyonunuz yok bildiğim kadarıyla, çift tepe yapan çift taban mı yapıyor buradan nereye varacağız sevgili enver bey.. Ayrıca sizden temel değerlere gore bır değerlendirme istesek çift tepeyle bır yere varamayız ama zannımca şirketin karı ve iş bağlantıları ile bır sonuç çıkarabiliriz...

8. Ayrıca sizce kaça kadar düşer nereden almak lazım yada hangi fiyatları beklemek ıyı olur...

Sayfa 147/232 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •