Sayfa 152/234 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1868 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Oraya verirse daha da aşağı verir ,gelir
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neredeyse butun kademelere yazıldım 14 e kadar, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın verdikçe her kademeden alacağım 14 altı ballı börek olur...
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arz zamanları tavanlar yaparken kötümserdin ama şimdi cok iyimsersin
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neredeyse butun kademelere yazıldım 14 e kadar, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın verdikçe her kademeden alacağım 14 altı ballı börek olur...

3. 14.01 de 30.000 bin alış vardı yamyam al sat yapıyor sanki

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by V.junction Yazıyı Oku
    Arz zamanları tavanlar yaparken kötümserdin ama şimdi cok iyimsersin
    Yok reis hiç kotumser olmadım, sadece sert yukselısi benı rahatsız etti brut takas gelmese yoluna devam etse zaten işim olmazdı, yanı 25 tl den almazdım bu senedı... Yoksa şirket guzel...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sizin lotlar geldi sanırım...

6.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Sizin lotlar geldi sanırım...

Geldi dostum, bu tahtada 10 altı maliyet yok gıbı birşey en azından tahtayı biliyor ve tanıyoruz.. Ben 14-13 arasıda gelirse 13-12/12-11/11-10 arasıda bu tahtada alıcı olurum.. Gerisini Hatİp aga düşünsün ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

7. Şuan herkes 10 TL düşse de alsak derdinde .Hisseyi açıp okuyun ne iş yapıyor .2020 ne devri teknoloji .Hubvc biloncaya bakın nerede ama millet neyi alıyor geleceği!Daha geçen gün kaç paralık iş aldı baktınız mı?Gelecekte nereye hayel kurmak istiyorsunuz.Herkesin aklı var risk görüyorsaniz yanismayin ...Gelecek görüyorsaniz okuyun araştırın...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Sn kahramanbey aynen dediğiniz gibi ...10/11/12 civarlarında nasıl saldırdılar çıkarken gördük ....maliyetlerde buralarda zaten....
    Brüt takastan dolayı ilgi azaldı...kadameler boş düşüyor ...ama.p.tesi nispeten yüksekten satanların paraları sabah itibariyle nakit de olacak...yarın haraketli olabilir gibi geliyor bana....
    Sıçraması bir ihale haberine bakar...fonet gibi seans içi haber gönderirse güme gitmez en azından....

Sayfa 152/234 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •