Sayfa 153/232 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon
Arama sonucu : 1849 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Sn karpati ben arsa aldım 367 den 4 kurumdan 10 TL den aldım yine 11 den 14.20 den dedim ya arsa aldım .Benim vadem çok uzun sen o zamana kadar isim degisir belki ben küçük yatırımciyim hisse nereye gider bilonca söyler ben sadece bilonca bilirim gerisi tefaruat çizgiler benim işim degil o büyüklerin işi ...Bu dönemde son yazım.Herkesin aklı var okuyup alır satar serbest ekonomi ayrıca yazarken yazılar yönlendirici olmasın ...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. [QUOTE=kahramanbey;4120936]...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şirket ve şirketin faaliyet alanları hakkında tek satır yazı yok.
    Varsa yoksa fiyat hareketleri...

Şirketin internet sitesi var. Faaliyet alanları, ürettikleri ürünler tek tek belirtilmiş.
    Açarsın bakarsın. Bu şirket gelecekte daha da büyür dersin,yatırım yaparsın, sabırla değerini bulmasını beklersin.

Benim yatırım anlayışım bu. Ben bu şirketin 1 milyar TL piyasa değerini geçeceğine inanıyorum.
    Bu sebeple yatırımımı yaptım. Araştırdım. Temel açıdan makul buldum ve aldım.

Size de tavsiye ederim. Bilanço ve faaliyet raporu gelince daha detaylı yazacağım ama bu hissenin hakkı kesinlikle buralar değil diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    4 kurumdan 368 lot geldi bana topu topu 1.472 lot yarın bosyere beklemeyin pazertesi hiç açılmaz salı günü ana baba günü olur o zaman herkes saldırırken büyük spekler işlerini yapmış olur sonra 1 ve 2 sene sonra bugunki alanlar ağlamaya başlar bu hep böyle oldu..
    Yazınızda daha önce tavandan gitti gibi yazilarinizda var...
    14.10 gibi yine aldığınızi belirtiniz ....
    Bu fiyatlar ağlama duvarı fiyatları mı ?
    Yukarıdaki mesjainizdan sonra hisse 18 leri gördü burüt geldi ...sonra aşağı inmeler ...
    Çıkarken kötümser,inerken iyimser olmanız da görüşünüz u değiştiren ne oldu acaba ?
    Ben kendi capimda alıyorum satıyorum...halka arzdan aldım ..10.50 den verdim...şimdi buralardan ufak tan alıyorum...
    Hisse bilançosu buve anlaşmayı kulanrak verdikçe verdiler ...

5. Bu akşam logo nun bilancosu geldi. Son gelen bilancoya gore fk sı 23.50 oldu logo nun.

Ardyz ise vergi dairesne verilen gelir tablosu ile aynı kâr, yani 27 milyon net kar yazdığını kabul edersek fk sı 12.40 oluyor.

Logo bir miktar abartmış olabilir son dönemde ama yine de yazılım sektörü fk sı 15-20 arası normaldir bence.

Bu bilgiler ışığında ardyz de bu fiyatlar bence yatırım yapılabilir bir seviyeye de.

Tabii bu demek değildir ki daha düşmez. Elbette düşebilir hatta ben düşmesi için dua ediyorum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Olumlu yazildikca, herkes olumlu baktikca aşağı geliyor kağıt ....
    Fena satış baskısı var...alıcı geldikçe veriyorlar ....bakalım ner de son bulacak

7. Milleti fena dökuyolar, ben her kademede varım... Benım tercihim arkadaşlar aman dıyım kimse etkilenmesin.. Oluşacak zararlardan kendiniz sorumlusunuz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

8. Sportıflerde çok feci can yanacak...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

Sayfa 153/232 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •