Sayfa 156/233 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1859 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Sezice izlemeye devam

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Tahtada mal kalmadı gıbı.. Işık hızıyla yukarı.. Kademeler yukarı doğru boş...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

3. Çok kişi sattı korkudan ama spek şimdi sana birşey diyeceğim vicdan yok sende ...

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Çok kişi sattı korkudan ama spek şimdi sana birşey diyeceğim vicdan yok sende ...

Ben her kademeden aldım dönsün yıne alacağım...düşüncem brut takası kullanıp bastıkça basıp milleti panıklettıler tabıkı tersi de olabılır benim düşüncem bu yonde...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

5. Şu çok sen kendini çok zeki sanıyorsun ya ....oku bence ilkokulu önce

Nakit kraldır.

6. Bunların bir karın ağrısı var ama ne, fiyatla işimiz olmasa da böyle oynak devam ederse tek fıyat getirecekler tahtaya... Bugun alanlar zaten satamıyor dün alanlar satabilir onların malıyetı de zaten yukarıda... Kendileride ne yaptığını bilmiyor sanırım...

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Şu çok sen kendini çok zeki sanıyorsun ya ....oku bence ilkokulu önce

Sen eski Kayserili misin nesin biz senin gibi nickimizi değiştirmedik evelallah yıllardır buradayız seni kronttan tanımayan yoktur onu bilesin

8. Bızım yarımız kadar kar açıklayan papılıon un pıyasa değeri bizden yuksek.. Dahada birşey demiyorum ben... Tıp moduna geçiyorum... Alan alsın satan satsın...

Sayfa 156/233 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •