Sayfa 158/217 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1735 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Bist ne oldu böyle hisse

%-10gibi düşmüş

3. Operasyon fazla surmez, Rusya tamam der gelin masada çözelim, sahada kaybedeceklerini bılirler, bu arada panik yapanların elindekini bır guzel alırlar bu hep boyle oldu...

'mektebinde Şahadet olanın kaderinde esaret olmaz'
    Allah mehmedımızın, polisimizin yar ve yardımcısı olsun.. Bız para kaybeder kazanırız onemlı değil, onların ayağına taş değmesin.. Tez zamanda hepsi yuvasına dönsün inşallah..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

ARDYZ günlük

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Sen eski Kayserili misin nesin biz senin gibi nickimizi değiştirmedik evelallah yıllardır buradayız seni kronttan tanımayan yoktur onu bilesin
    Ah o kront obo diye diye 2 den kacirdigin mala yanıyorsun ya hala hisse 1.45 den nereye gitti utanmadin ne kadar terbiyesiz biri olduğunu çok iyi biliyorum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Size zahmet birde genel takas paylaşır mısınız
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ARDYZ günlük
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ARDYZ günlük
    Düne göre ,diğer kısmında alici satıcıdan daha az bu yavaştan diplere geldiğimizin küçük bir işareti diye düşünüyorum....

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

Sayfa 158/217 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •