Sayfa 159/226 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1802 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Özellikle bu sayfayı incelemenizi isterim.. Şirket vizyonu hakkında bilgi edınmenız için..

Kim almış kım kaçtan satmış önemli değil...

Yenı bir şirket bist için incelemek lazım.. Neye yatırım yaptığımızı bilmek adına...

Bilişimi incelerken savunma alanındaki yatırım ve projelerine bakmak gerek orasıda önemli malum yazılım sektörü için..

Algıyla işimiz yok...

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Size zahmet birde genel takas paylaşır mısınız

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    buyrun ARDYZ genel takas

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ah o kront obo diye diye 2 den kacirdigin mala yanıyorsun ya hala hisse 1.45 den nereye gitti utanmadin ne kadar terbiyesiz biri olduğunu çok iyi biliyorum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya yazık sana kront topiğinden kovulduğun günleri ne çabuk unuttun KAYSERİLİ38 nickli üye aç oku unuttuysan eski forumu, sen kimsin bide bana terbiyesiz diye hakaret ediyorsun kendinle mi karıştırıyorsun insanları?

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ya yazık sana kront topiğinden kovulduğun günleri ne çabuk unuttun KAYSERİLİ38 nickli üye aç oku unuttuysan eski forumu, sen kimsin bide bana terbiyesiz diye hakaret ediyorsun kendinle mi karıştırıyorsun insanları?
    Yav he doğru diyorsun beni kovdular mi ben mi çıktım hissenetten al bir daha yazmıyorum senin olsun burası seni çok iyi bilirim.Hisse düşse de saldirsam yazık sana gerçekten yatırımcı ruhu yok seni sutlayim bekle

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Arkadaşlar leptopu açık olan şunu yönetime bildirsin bir zahmet buraya gelip bilgi paylasacagina bok atıp durur

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Hisseyle ilgili olumlu şeyler yazmayın artık bence yazdıkça düşüyor ....

7. Burada yazilan herşeye itibar emeyin arakdaslar ....kim ne yazmış ! Geçmişine bakın karar verin....çelişkili ifadeler ile dolu, yazılanlar ....
    Neyse hayırlı geceler....
    Sn kwon un paylaskmalri güzel ama bence artık tıp oynama zamanı

8. Haklısınız sn KaRPaTi bir süre dışarıdan izlemek lazım piyasaları.. Zaten diken üstunde pıyasa.. Herkese bol ve hayırlı kazançlar... Bir süre yazmamak ve burada bulunmamak en ıyısı.. Saygılar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

Sayfa 159/226 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •