Sayfa 753/753 İlkİlk ... 253653703743751752753
Arama sonucu : 6023 madde; 6,017 - 6,023 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Aynı tas aynı hamam.

2. La havle ve la kuvvete...
    Bu enflasyonist ortamda hala portföyümüzü kemirenleri Allah'a havale ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    La havle ve la kuvvete...
    Ortak olayı çözemedin kusura bakma...
    Senin portföyün aynı kaldı veya zararda ama adamların portföyü her gün büyüyor..Çünkü parayı vur-kaçla kazanıyorlar...
    Bu tarz kumar kağıtlarında trade yapmadın mı para kazanamazsın..
    Burada yabancı yatırımcı yok 3-5 yerli sırtlan var o yüzden devasa primler sakın bekleme...Mal düşürse bile hemen atlayanlar olacaktır e haliyle yine geri gelecektir.
    Olmazsa olmaz şudur; Kağıt bu sırtlanlardan yabancı güçlü ellere geçmeli yoksa olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ortak olayı çözemedin kusura bakma...
    Senin portföyün aynı kaldı veya zararda ama adamların portföyü her gün büyüyor..Çünkü parayı vur-kaçla kazanıyorlar...
    Bu tarz kumar kağıtlarında trade yapmadın mı para kazanamazsın..
    Burada yabancı yatırımcı yok 3-5 yerli sırtlan var o yüzden devasa primler sakın bekleme...Mal düşürse bile hemen atlayanlar olacaktır e haliyle yine geri gelecektir.
    Olmazsa olmaz şudur; Kağıt bu sırtlanlardan yabancı güçlü ellere geçmeli yoksa olmaz.

Yok hocam, benim tarzım değil o işler, hem maliyet de epey yukarıda zaten.
    Tahtada dönen çakallıklara göre hareket etmem, temel bozulmadıkça beklemeye devam, sen çok iyi yapıyorsun, ne koparırsan helal olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    La havle ve la kuvvete...
    İçinde oldugumuz donem teknoloji ve yazılım sektörü için çok iyi değil maalesef.
    Sektörün lideri ve pirlanta sirketi logo bile sürünüyor aylardir.
    Bizim üstüne ustluk olumsuz gelismeletimiz oldu. Sabirlari zorlamaya devam edecek bir süre daha.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İçinde oldugumuz donem teknoloji ve yazılım sektörü için çok iyi değil maalesef.
    Sektörün lideri ve pirlanta sirketi logo bile sürünüyor aylardir.
    Bizim üstüne ustluk olumsuz gelismeletimiz oldu. Sabirlari zorlamaya devam edecek bir süre daha.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Logo aynı zamanda hisse geri alım yapıyor ama sanırım yabancı çıkışı var o hissede, biz hem yerli hem milliyiz ya, yabancı ne arar bizde.
    Senelik kazanç ve kayıplara bakınca bunun güzelliği anlaşılıyor.

7. Gap i kapattı en azından, fakir tesellisi ;)

Sayfa 753/753 İlkİlk ... 253653703743751752753

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •