Sayfa 93/217 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1731 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Sabah teorik eşleşmede 14.5 milyon lot vardı... Açılışta piyasa emirleri iptal olduğu için 10 milyon lota düştü 2 milyon lotda metro+ ky. satışı oldu...
    Yani şuan 8 milyon lot bekleyenlerle sabah ki piyasa emri verenlerin çoğu yarın sabah tekrar alım deneyecek... Yarın ve çarşamba alabilecek olanlar tekrar emir girecek hisse yukarı gitsin diye...
    Piyasada 8 milyon lot var... tamamı neredeyse ky.de... Daha buna spekler bulaşacak ...Bu hisse dinlensede çok gidecek....ytd

yatırım tavsiyesi değildir...

2. İlk günden beri söylediğim şekilde yarın çift haneleri görür ama tavan olur mu olmaz mı bilemiyorum.
    Ama bu seviyeler oyalanma yerleri olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Kaç lot sattın 367mi 368 mi.

yatırım tavsiyesi değildir...
    368 hocam lot hocam. sanırım ilk alanlardanım.

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yarın tavanda falan tutanamaz bu senet kısada malı dağıttılar bence.. Bugun alanların kısada yarın için bir şansı olabilir ama yarın tavan olursa alanlar için kısada biraz zorlayabilir... Benim bugun sondu... Elinde olanlara bol kazançlar...
    3 veya 5 tavan daha gidecek derler sonra elinde ki hisseyi satınca yarın tavan zor olur diye yorum yaparlar. kardeşim satmayınca 10 tavan gider satınca 5 tavan anca gider oluyor.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir.)

5.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    4.500 kişi sattı herhalde :D sayımız azaldı
    367 lotla bekliyorum. her gün almak için alım giriyorum sonra tavanda ki lotları görünce siliyorum emiri. ya zaten 367 lotla yarın tavan açmasa bile ne kadar zarar olacak ki.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir.)

6. Ben dahil hiç kimse geleceği bilemez. Onun için yarın olunca ne olacağını da görmüş olacağız :-)

Hiç uğraşmaya, kafaya takmaya gerek yok :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. 3.77 milyon lot işlem görmüş, 8 milyon alış bekleyen var.

toptan satışı saymazsak, 2 milyon lot civarı satış olmuş diyebilirz ky tarafından. akşam takas önemli mal toplu gitmiş ise, yarın tavan açacağını düşünmüyorum.

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Ben dahil hiç kimse geleceği bilemez. Onun için yarın olunca ne olacağını da görmüş olacağız :-)

Hiç uğraşmaya, kafaya takmaya gerek yok :-)
    İnşallah devam eder kazanırsınız hocam

Sayfa 93/217 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •