Sayfa 276/1001 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Viop - X

1. az alsa spot artı kapatacak..

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    gene ne oldu...
    ulen ülke ekonomisini savunuyorsun vs..şimdi de hayırdır...faturalar da TAVAN ÇEKTİ SON İKİ YILDIR..borsa yeni rekor kırıyor..işte gerçekler işte senin gibiler.. senin gibi olanların yaptıkları...
    Ben ülke ekonomisini savunmuyorum.. Sadece borsa yükselecek diyorum... İkisi birbirinden çok farklı parametreler... Borsaları yükselten temel parametrelerin ne olduğunu öncelikle öğrenin
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Bütün teşkilat ellerinde istedikleri gibi oyun kuruyorlar .
    istemedikleri bir oyunda olmazlar zaten..

4.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Ben ülke ekonomisini savunmuyorum.. Sadece borsa yükselecek diyorum... İkisi birbirinden çok farklı parametreler... Borsaları yükselten temel parametrelerin ne olduğunu öncelikle öğrenin
    temel parametreler neymiş say bakalım herşeyi bilen adam...
    hadi bakalım ...herbokolog seni..bir yaz da çürüteyim seni..hadi bekliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ekonomi verimlilik ile kalkınır. Onun dışında hokus pokus 3-4 yıllık rahatlama sağlar sonra daha kötüye gider.
    Her alanda verimli olunmalı ve başta kamuda israf önlenmeli. Verimsizlik vergi olarak vatandaşa yansıyor ve sadaka ekonomisi hakim oluyor.

Çöp torbası sembolik, esas kalemlerde verimlik olmalı. Mesela THYAO da eski müdürü beğeniyordum, yeni adamlar o kadar işi bilen adam değil gibi.

Verimliik optimasyon vs artık matematik işi, eski kafa ile sadece gördüğüne müdahale edersin, yeni sistemde görmediklerin bilmediklerin veri ile ortaya çıkıyor. Standartlaşma yani kalite de verimliliği artıran bir şey, ama çok anlaşılmadı ezbere yapıldı herkes kalite belgesi aldı.
    Bizim işimiz çok zor. Devlet her yönden desteklese bile firmaların çoğu gerçekte para kazanıp kazanamadıklarını bile hesap edemiyorlar. Risklerini bilmiyorlar, bilseler de yönetemiyorlar.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    temel parametreler neymiş say bakalım herşeyi bilen adam...
    hadi bakalım ...herbokolog seni..bir yaz da çürüteyim seni..hadi bekliyorum
    Öncelikle saygı..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    az alsa spot artı kapatacak..
    Ne oldu düşmüyo mu..

8. ISCTR de geri alınan paylar var onu belirli sürede elden çıkarmak zorunda, oraya kısa vadeli gir çık yapıyordur.
    Ne zaman bir yabacı fon toplu olrak iş bankasından alır o zaman gözde olur sonuçda en büyük özel banka. 111 milyon lot görülüyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 276/1001 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •