Sayfa 306/1001 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Viop - X

1. O değilde su bağış olayını tasvip etmiyorum..
    Hani bunu şöyle söyleyeyim..bir elin verdiğini diğer el bilmesin..hani...durum bu..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

1999 kocaeli depreminde,30 yıl içinde istanbulda büyük deprem olma ihtimali fazla demişlerdi,30 yıl sonra degil içinde oldugu için,21 yıl geride kaldı,istanbul merkezde yapılan eski binalar,deniz kumu düşük beton kalitesi yetersiz demir donatı,tüylerimi diken diken ediyor,nufusun yogunlugu başka bir problem,işimiz allaha kalmış,bu saatten sonra bir beklentimde yok,adam kanal istanbul yapacam diyor.

3. şimdi vicdansız derler bak.. sataşma..
    Ayılık ruhuna işlemiş senin..benimkisi timsah
     Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    pokemonlar zaten deprem vergısı ıle tahsılat yapılıyor.....

Derin hisse kampanya baslatsin kendisi ve muridleri 100 milyon bagislasin. Nede olsa adamlar halkbanki bile kaldirdilar

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bu arkadaş manisadaki depremi bir kaç gün önce tahmin etmişti.Bu depremi de bildiği söyleniyor. 4k takipçisi bir kaç günde 70k lara çıktı. Twitlerinin altına yazılanlar hep Türkçe neredeyse.
    https://twitter.com/ahval_tr/status/1220779023606996992
    İstanbul'dan önce Doğuda olacak demiş. Ne kadar isabetli bakmadım.

Twitter yeni iletişim biçimi. Normalde söylesen deli deyip götürecekleri şeyleri insanlar twitter'da yazıyor.

Öte yandan akıl ve mantık hala sağlam bir hareket şekli. Mesela twitter'a inanırsan borsada cepler boşalır. Fala inanma, falsız kalma demiş eskiler. Catherine Zeta Jones da ziyaretinde ünlü ama kimseye fal bakmayan bir falcıya kahve falı baktırmış. Sonuçda fal bakmak olarak görüyorum bu tip kehanetleri. Matriks 4 ü bekliyorum, çok şey birikti adamlar işlerler, ama Ajan Smith yer almayacakmış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Tüm yardım kuruluşları mesaj atıyor iyilik der.vs vs...
    Ulen ya..

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    15 temmuz sehit ve gszilrri icinde yaklasik 400 milyon tl bagis toplandi ve hazine ustune yatti hala vermedi bu paralari. Yillarca biz bu devlete vergi verdik. Deprem vergilerini carcur ettiler. Kimse kusura bakmasin 5 krs bagislamam

Seninkide beni aldatabilir korkusuyla evlenmeyi red eden adam misali.

Bu insanlara binlerce konut yapilacak. Kira, gida vs yardimlar yapilacak. Konteyner ve cadir kentler kurulacak. Milyarlarca harcama yapilacak. Butun bu yardimlari Patagonya devletimi yapacak ?..

8. Harbiden tüm fenomenler bunu yapsa olur hee
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Derin hisse kampanya baslatsin kendisi ve muridleri 100 milyon bagislasin. Nede olsa adamlar halkbanki bile kaldirdilar

Sayfa 306/1001 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •