Sayfa 307/1001 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Viop - X

eksi 6 derecede enkaz altında kalmış insanımız inşallah yoktur,allah beterinden saklasın.

2. hıristayanların din adamlarına bağışlardan maaş veriliyor..yani devletin din üzerine bir etkisi olmuyor biliyorum..
    mantık bu sanırım..sol el sağ el meselesi biraz hurafe gibi geliyor bana..
    bizdeki mi onlarınki mi mantıklı tartışılır..
    mesela biz din adamına maaş vermezsek namaz kıldırır mı..
    ya da parayla namaz kıldırmak nasıl bişey..gibi gibi

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    O değilde su bağış olayını tasvip etmiyorum..
    Hani bunu şöyle söyleyeyim..bir elin verdiğini diğer el bilmesin..hani...durum bu..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ulen zaten bu var bunulke de merak etme..
    Senin aklının ucuna gelmeyecek kadar stok var..plan var..proje var ..afet yönetimi var..ve sen bilmiyorsun işte bunları tekrar yerine koyacak levazım da var...
    Uyuyorsunuz.yeminle..
    Yapacağınız tek şeyi söylüyorum..EN HAYIRLISI KAN BAĞIŞIDIR..PARA VERMEYİ KAN VERİN.DAHA HAYIRLI VE BU KONUDA CİDDİYİM
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Seninkide beni aldatabilir korkusuyla evlenmeyi red eden adam misali.

Bu insanlara binlerce konut yapilacak. Kira, gida vs yardimlar yapilacak. Konteyner ve cadir kentler kurulacak. Milyarlarca harcama yapilacak. Butun bu yardimlari Patagonya devletimi yapacak ?..

Yav abicim tamam bende muhalifim de deprem vergisiyle Kizilayin ne alakasi var. Kizilayin gelirleri bellidir deprem vergisi Kizilaya gitmez. Kizilay sadece depremle ilgilenmez. Yanlis isler olmustur yapmislardir vs vs. Hukumetin mali degil yahu Kizilay. Hukumet bugun var yarin yok.

Esegin seyine su kaciriyorsunuz bazen kusura bakmayin.

5. Bu depremin en kotu yani sig yuzeyde meydana gelmesi. Malesef Hasar ve can kaybi yuksek olacak.

6. Ya. Kardeş vallaha bilmiyorsunuz.. Kızılay dediğin kurum bağışçısının kanını trombosit tedavisi ve testi diye devlete fatura eden kurum..
    Yani sen kan versen bile devlete işledim stokladım diye fatura ediyor...
    Geçin bunları işin içinde olmasak neyse...
    Muhalefetle ya da iktidar ile alakası yok.. kurumu bu hale getirenler.belli..
    Bir ünite kan masrafı testi dahil ki kimi zaman yapılmaz..
    Ne olduğu bilinmez 425 tldir..
    Hadi uyumaya devam
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yav abicim tamam bende muhalifim de deprem vergisiyle Kizilayin ne alakasi var. Kizilayin gelirleri bellidir deprem vergisi Kizilaya gitmez. Kizilay sadece depremle ilgilenmez. Yanlis isler olmustur yapmislardir vs vs. Hukumetin mali degil yahu Kizilay. Hukumet bugun var yarin yok.

Esegin seyine su kaciriyorsunuz bazen kusura bakmayin.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Seninkide beni aldatabilir korkusuyla evlenmeyi red eden adam misali.

Bu insanlara binlerce konut yapilacak. Kira, gida vs yardimlar yapilacak. Konteyner ve cadir kentler kurulacak. Milyarlarca harcama yapilacak. Butun bu yardimlari Patagonya devletimi yapacak ?..
    Suriyelilere 40 milyar dolar kanal istanbula 15 milyar dolar bulan devler yapacak kardesim. Devlet bunun icin var

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Para yerine siz yine de kan verin..ne dolaplar dönerse dönsün kan bağışı hayat kurtarır para bir boku kurtarmaz

Sayfa 307/1001 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •