Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Viop - X

1. Ülke siyasi kayırma ve kazanç yüzünden telef oluyor. Konya'da hadimde viyadük daha açılmadan betonlar çökmüş İstanbul'da yeni barajda çatlak var daha açılmadan yıkılacak para boşa gitti. Gelişmiş ülkede insanlar kaza ile ölür bizde tesadüfen yaşar aradaki fark bu devlet önceden tedbir alabilir depremi engelleyemez ama yapilari sağlamlaştırır şimdi yapsan neye yarar bir sürü can ve zarar var

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ülke siyasi kayırma ve kazanç yüzünden telef oluyor. Konya'da hadimde viyadük daha açılmadan betonlar çökmüş İstanbul'da yeni barajda çatlak var daha açılmadan yıkılacak para boşa gitti. Gelişmiş ülkede insanlar kaza ile ölür bizde tesadüfen yaşar aradaki fark bu devlet önceden tedbir alabilir depremi engelleyemez ama yapilari sağlamlaştırır şimdi yapsan neye yarar bir sürü can ve zarar var
    Ülke coktan telef oldu da, farkinda degil bir coklari.

3. O kadsr deprem ile bedel ödedik fay hattı belli şehirler belli yapılar malum iş işten geçince müdahalenin anlamı yok. Şimdi vergi erteleme kredi borcu erteleme vs olacak kaybolan canlar maddi hasar ülkeye zarar hepimiz den çıkacak bu öyle yada böyle bu fırsat siyasiler için

4. yok yok..önceleri bu tarz konular olunca yapılanları savunanlar çok fazlaydı..
    şimdi bak kimseden çıt çıkmıyor..
    anladılar onlarda..
    dolar onları da vurdu, fakirleştiler jeton düştü..İstanbul boşuna kaybedilmedi..devran döndü..

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ne yazık ki emin olamıyorum o konuda: referandum olsa bu medya gücü ile %50 den fazla alabilirler.. iktidarın her dediğine inanan önemli bir zümre var.. bunlara "ekonomi süper olacak bu proje sayesinde ama dıjj güçler karşı" demeleri yeterli olacaktır..yalanları sürekli tekrarladılar yıllardır ve halkı çoğunlukla inandırdılar..

5. https://www.youtube.com/watch?v=Kv2NwEAaFY4
    Elazığ 06 Ekim 2019 Prof Dr Naci GÖRÜR depremi görmüş.
    Özellikle Sivrice de demiş.

6. Elazığ'da hipodrum ve at yarışı varmış. Ona bakarken ilginç bilgiye rast geldim.

Fotofinish nasıl çalışır anlatıyor, eski bir teknoloji ama ilginç. İçinde akıl var. Direkt fotoğrafları çekiyorlar oradan fotoğrafı seçip bakıyorlar diye tahmin ediyordum, ama farklı ve ilginç bir metod var. Fotokopi, tarama cihazları da benzer mantık aslında.

https://www.tjk.org/TR/Yarissever/Static/Page/FotoFinis
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Bu ülke sadece liyakat ile gelişir. Şu durumdan bile bez yılda düzlüğe çıkar. O kadar süper yetenekli akıllı insanlar var ki ama liyakat yok. Sağlıkta alakalı kanser dahil tedavi ve önlemi için gümüş suyu var bedavaya yakın maliyeti var bunu sağlık bakanlığına önersem soyumu kurutur bu ilaç lobisi benzer tedaviler de vardir ama bir yerde baraj kurmuş orayı geçemezsin. A b c partisi hepsi aynı liyakat bugün de yok geçmiş de de yoktu. Elin abd lisi 70 millet bir arada yaşayıp büyüyor bizde mal mal bakıyoruz özet bu. Bu arada gümüş suyu söz vermiştim bir kişiye verebildim sadece Zaman ve hastalık süreci elvermedi. Ama özellikle kanser yakını olanlar gümüş suyunu araştırin varsa kendiniz yapın böyle bir mucize yok

8.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Ülke coktan telef oldu da, farkinda degil bir coklari.
    75 yaşında babama anlatamıyorum adam bütün kanallar da aynı mantıkla haber dinliyor bu rahip bronson müslümanmis ondan salmışlar hep dış güçler var der 50 yaş üstü oy kullanmasa akp barajı geçemez

Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •