Sayfa 38/1001 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Viop - X

1. ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, İran’ın nükleer silah elde etmesini engellemek için bu ülkedeki nükleer tesislere yönelik önleyici saldırılarda bulunma olasılığını düşündüklerini belirtti.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.

itTheFak patlar, tam zamanı.
    TriumpH da naza çeker borsaları ki aynen timing.

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    pısırık dış politika: trump a neden cevap veremedi mevcut siyasi zihniyet.. ?? evet.. trump ın hakaretlerine neden karşılık verilemedi.. pısırık olan politika şu anda olan politikadır..
    Bırak turkiyeyi adam avrupa birliğine posta koyuyor 28 ülkeden bile ses çıkmıyor

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Murat k Yazıyı Oku
    Bırak turkiyeyi adam avrupa birliğine posta koyuyor 28 ülkeden bile ses çıkmıyor
    Çünkü güler dünya alem anca böylesinin haline..
    Önce içindeki beraber yürüdüğü fett0$larla megri megrilere postasını selam etsin yiyosa madem. De mi ?
    Kim muhatap alır vatan hainlerini.

ben yeniyim viopa bir soru soracagim cevap verirsiniz sevinirim

viopta indekste trade oluyor demi ama avdeli sekilde bildigim kadar? bu indeks bizim parani nasil etkiliyor? Mesela ben 1000 tl apram var indekse satis girdim ve indes 100 adet asagi indi ve 1 lot trade ettim. nasil oluyor? lot lar nasil calisiyor?

tesekkulrer

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    ben yeniyim viopa bir soru soracagim cevap verirsiniz sevinirim

viopta indekste trade oluyor demi ama avdeli sekilde bildigim kadar? bu indeks bizim parani nasil etkiliyor? Mesela ben 1000 tl apram var indekse satis girdim ve indes 100 adet asagi indi ve 1 lot trade ettim. nasil oluyor? lot lar nasil calisiyor?

tesekkulrer
    Vakit varken kaç git.
    Viop eroin gibidir.
    Bulaşırsan zehirler,
    Öldürür seni.
    Bu işin kazananı sadece aracı kurumlar.

Git uzun vade her ay az az bist 100'den temeli sağlam sirketlerden hisse al. 5-10 -15 yıl ...

Laf dinlemiyeceksen bari bak 2017 yılında bu topiğe yazanlardan kaçı kalabilmiş burada?

Bu işin sonu yok.

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Vakit varken kaç git.
    Viop eroin gibidir.
    Bulaşırsan zehirler,
    Öldürür seni.
    Bu işin kazananı sadece aracı kurumlar.

Git uzun vade her ay az az bist 100'den temeli sağlam sirketlerden hisse al. 5-10 -15 yıl ...

Laf dinlemiyeceksen bari bak 2017 yılında bu topiğe yazanlardan kaçı kalabilmiş burada?

Bu işin sonu yok.
    Aynen topragim be yaaa

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Aynen topragim be yaaa
    Katılıyorum

Sayfa 38/1001 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz