Sayfa 3/367 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. 06-11-2017, 16:52
    Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı
    ayvagobeknuri Cevaplar
    10,636
    İzlenme
    331,674

Sagol palacan 3.parti shortu vurdurdugun üçün. Bu firsat bir daha gelmez.

Ayvagubekliyi urkutemezsin...

Demir leblebiyin ben demir leblebi...

Hi ho ho...
    Bu mesaji okudukca kendime heyran oluyon...Bu mesaj yazildiginda palacan, 3500 puvan yukari yapmisti.

Palacan encok 21.000 puvan verdi. Bugun 22.000 puvan verdi.

Benim talebim sincilik 36.000 puvan. Izlemedeyin, haftaya 36.000'i de kabul etmeyebilirin...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu mesaji okudukca kendime heyran oluyon...Bu mesaj yazildiginda palacan, 3500 puvan yukari yapmisti.

Palacan encok 21.000 puvan verdi. Bugun 22.000 puvan verdi.

Benim talebim sincilik 36.000 puvan. Izlemedeyin, haftaya 36.000'i de kabul etmeyebilirin...
    happy bulmuş seni abi sagolsun adresini verdi...bir küçük çıtır yaptım ama şortta devam...seviyoz seni tatlı ayva

3. Ayva sen 110 bin yükselişinde batmıştın
    Pandadan kredi çekip tekrar geldin sanırım, yazık sana 2 yıldır batmaya doyamadın

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    ayva tatlısı hümencecik abone olalım.
    abi gelip adresi yazmışın...nezaketin için teşekkür ederim...

5.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    happy bulmuş seni abi sagolsun adresini verdi...bir küçük çıtır yaptım ama şortta devam...seviyoz seni tatlı ayva
    Burda takiliyon abi...Sevgi karsilikli...Hosgeldin...

6.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Ayva sen 110 bin yükselişinde batmıştın
    Pandadan kredi çekip tekrar geldin sanırım, yazık sana 2 yıldır batmaya doyamadın
    Ayva batar mi be ya...Ayva varliginin 40'ta biriyle oynar. Viop isinde kredi zinhar ulmaz. Ulla herama hile katilir ni?

Yaliniz borsada bir sirket kesfettin...Sirketin agasi oyle yatirimlar yapiyor ki, degil Turkiya'da belkim dunyada boyle bir sirket yok. % 10'luk hisseyle sirketi yonetiyor durzu. Sirketini sakliyor. Borsayi cok iyi biliyor. Hisseye bulasanlarin anasindan emdigini burnundan getiriyor.

Pekcok sirket batip, gider. Bu sirket parlacek. Benim gibin 20 kisi olsa aliriz anahtarlari elinden...

7. 11-11-2017, 16:12 #10505 ayvagobeknuri ayvagobeknuri şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    1,175

Abi kac ay oldu bilmiyon...Endeks 95.000 ...Ben demisimki 104.000'i gorur sonra yikilir.

Palacan'in osurugu zapmis, gitmis 110.000'e.

Tam o anda gelmisim hemide bu basliga yazmisim "ari viz viz viz". Ahanda mesaj bu baslikta durup duru.

Endeks inmis 101.000'e. 100.000 kirilacak diyenler var. Ben demisim ki, 106'ya gider urdan yikili. Palacan'in yine osurugu zapmis, gitmis 114.000'e.

3 parti shortu dizelemisin, 4.partiyi vuramamisin bile. Kendimden o gadder eminim ki, palacan, yukari 3500 puvan hamle yaptigi gun "beni kandiramazsin pelacan" diyorun ve 3. Partiyi vuruyon.

Abi sinci bu altin vurus falan degil, deve tuzagi abi. Bu altin furussa parayi shortcu nasil kazaniyor abi?

Kendinizi kandirmayin...
    Nasil 2.dunya sevasi 1.dunya sevasinin devamiysa, bu furusma da 110 yukselisinin devami.

Analez yukarda...Deve tuzagi abi...

Arada bir "ari viz viz viz" var.

Analez temam...

8. http://m.t24.com.tr/amp/haber/reza-z...tilmadi,491699

Hürriyet New York Temsilcisi: 17-25 Aralık tapeleri mahkemede dinlenecek
    CNN Türk canlı yayınına bağlanan Hürriyet New York temsilcisi Canikligil, hakimin 17-25 Aralık tapelerinin mahkemede dinlenmesine karar verdiğini söyledi. Canikligil, 2014'ün yaz ayından sonra da yapılan dinlemelerin mahkemede sunulacağını aktarırken "Tapeleri kaydeden şahıslar da dinlenecek. Bunlar ABD'li mi Türk mü bilgi verilmedi" ifadesini kullandı.
    Dinlemeleri Fbi mi yapti? 17-25 aralik 2013 yilindaydi. 2014'un yaz ayindan sonraki tapeler diyor.

Sayfa 3/367 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •