Sayfa 53/367 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
    adamın biri çıkıyor henüz başlangıç ben filan bakana 50 milyon euro rüşvet verdim diyor bizim kanallarımızın çoğu fetöcülükten bahsediyor. ne fetöymüş be muhtemelen HZ İsayı da bunlar öldürmüştür. değil benim inandığım düzende hangi sistem olursa olsun şimdiye kadar şahıslar derdest edilip ( iftiracı varsa onlar da) cezaları verilmeliydi. bu arada politik duruş değil dik ve etik duruş göstermeye çalışıyorum... böyle piyasaya nasıl yatırım yapılır bilmem ama ülke benim ülkem ve maalesef çürüme paçalarımızdan akmaya başladı...

128000 den ilk long vuruldu hisseleri de aldım...analiz on numero bence haklısın...dolar şort 1 kuruş altın şort 3 dolar calisiyom abi...dolar akşam gene şort...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Murat Gezici
    @mrtgezici
    ·
    3s
    Zarrab davası, ABD yer alması nedeniyle Türk Halkı üzerinde etkisi yoktur. ABD’yi dost ülke görmeyenlerin oranı % 82 dir.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4. Bitcoin ne olmus be ya????????

Tek dunya devletiymis, tek paraymis, masal bunnar...Abd'deki dava kara para, narko terorizm, rusvet paralariyla ilgili...

Bu paralar kacacak delik ariyordu. Unlara verdiler bir delik...Paralar bitcoine akti. Akinti bitmediyse daha da yukselir, bittiyse el fatiha....

Yeni teknoloji dedikleri kriptografi+p2p abi....

Deligin alti deliktir...Tas delik hamam delik abi.

Gayrimesru para akintisi bittiyse bitcoin buhar olur...

5.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    128000 den ilk long vuruldu hisseleri de aldım...analiz on numero bence haklısın...dolar şort 1 kuruş altın şort 3 dolar calisiyom abi...dolar akşam gene şort...

Narin'im benim analezler gunnuk degil biliyorsun...Ben analezi zabah 6'da bitirdim, yazdin...

127.500'den de emir girdin, furdum kafayi yattim. Ahanda sinci kaktin...

Ben pozisyonu tutceyn...Geri gelirse yeni parti vurceyn...

Bana bakip da zerar edersen, ceker giderin bi deha da gelmen. Vicdanen cok rahatsiz oluyon...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Narin'im benim analezler gunnuk degil biliyorsun...Ben analezi zabah 6'da bitirdim, yazdin...

127.500'den de emir girdin, furdum kafayi yattim. Ahanda sinci kaktin...

Ben pozisyonu tutceyn...Geri gelirse yeni parti vurceyn...

Bana bakip da zerar edersen, ceker giderin bi deha da gelmen. Vicdanen cok rahatsiz oluyon...
    Abi makarasina takılıyoruz. ..kimse kimseye göre pozizyon açamaz...biz danışman değiliz...burda yapılan eglencesine kahve falı muhabbeti...ben yüksek kaldirac kullanmıyorum o cesaret bende yok...bizim alışveriş dostluk üstüne. ..

Hindistan'da, yan tarlanin otlarini yiyen eşeklere 4 gün hapis cezasi verilmis. Adalete bak be ya...

Budist adaleti...
    Hapiste de ot yiyecekler ise, değişen ne?
    Eşşeğe her yer otlak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
    Abi mahkemenin onundan canli yayin yapan, Turkiyada cezasi kesilmis fetocu...

Sence bunnar boyle bir ahmakligi niye yapiyorlar? Bence ahmaklik falan yaptiklari yok. Mesajda yazdigin, tvlerdekiler tartissin diye yapiyorlar.
    senin kız fetöcü değil boğaziçi mezunu ve politikaya ounuyor. şimdilik de birleşmiş milletler çalışanı...
    ABD mahkemelerinde delil olan şey bizde de olmak durumunda
    ben bunların hiçbirinde değilim 50 milyon euro rüşvet verdim diyen geçen yıl itibar şampiyonuydu. madem geçen yıl inandırıcı ve hayırseverdi bu yıl ne oldu... değilse biz bu adamı neden yargılamadık...
    benim artık miğdem bulanıyor... kimse artık etik olarak bakmıyor olaya...

Sayfa 53/367 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •