Sayfa 52/367 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. J.Şamil Germenler
    @JosefGermenler
    Zarrab hücreye avrat istemiş gardiyan 500 dolarını alıp zenci aktif göndermiş o geceden sonra itirafçı olmuş deniyor iddiaları var

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    https://mobile.twitter.com/Mustafase...398848/video/1

Chp genel baskan yardimcisi da soylemis abi...

Ben referandumda evetciydim abi...Emme saibesiz evetciydim. Cunku, baskanlik sistemi Turkiyayi guclendiren birseydi. Sayet Tayyip agam, buradan Chp'yi suclayarak bir maduriyet cikarmaya kalkarsa, artik bu kadar da olmaz. Ters teper. Chp bu sefer saibeyi one cikarir. Saibeyi de Chp'nin ustune yikmaya kalkarsa buna kim inanir?

Aslinda bu saibeyle Tayyip agam ve ekibinin hic bir sucu yoktur. Kandirildilar. Bu isin icinde Davutoglu ve Gulculer, Ysk, Hdp, cemaatciler ve tabii ki Chp de var.

Tayyip agam bu isin altindan nasil kalkar hec bilmiyon?

Emme birseyi iyi biliyon, "Topuklu efenin" onunun nasil acildigini hep birlikte izlayecez...

Turkiyada siyasetin kitabi yaziliyor.

Dişil güç geliyor...
    Butun bu haberler ve tartismalar sadece bir kisinin onunu acar.

Tayyip Agamin cenazesi, Kilicdaroglunun dirisini halleder.

Onu hallederse karsisina Abdullah Gul'u cikarirlar.

Siyaset boyle birsey abi, hicbirsey yapmadan iktidara geliverirsin...

"Topuklu efe" geliyor...

3. BBC Türkçe
    @bbcturkce
    ·
    1 sa
    Zarrab'ın ifadesi sırasında şimdi gündemde İran Ulusal Petrol Şirketi var
    Ak koyun kara koyun sincik belli olcek...Bakalim ne yumirtlacek?

abi porsa için anelez yaptın mı...bana göre takaslar yabancı %65 in altına inmiyor...satıyorlar ama takaslar böyle demiyor...simdi bunlar saraf davası fiyatların içinde deyip işaret fişeklerini yakar mı...abi normalde doların bu gece zıplaması lazım dı ama geberik eşek gibi duruyor...amrika bugun eksi yarın bizimki de eksi açar da sona ne yapsak boga olsak bizi espenyada bi stada koyup zıpkın saplarlar mı... bence ali dayının seviştiği yerdeyiz ...

5. Karar veremedim abi...Ne zeman baksam 91.000 endeks goruyorum...

6. Biraz sirikla yuksek atlama seyreden, kafayi toplayan...

7. Hindistan'da, yan tarlanin otlarini yiyen eşeklere 4 gün hapis cezasi verilmis. Adalete bak be ya...

Budist adaleti...

8. Sımdi bu olayin, Iran Devrim Muhafizlarina dogru donmesi gerekiyor. Ayrica kodoman mollalar var, bunlar hedef alinmali. Iran yonetimi bunu ongordugu icin Zencaviye idam cezasi verdi ve Ahmedi Necat ekibini tasfiye etti.

Asil hedef bunlar olmali...Ayvagubek doktrini buyle soyluyor. Ilk bir kac gun bizle ilgili haber akisi oldu, bu esnada Kilicdaroglu grup toplantisinda cikip, elinde bazi belgeler sallayiverdi. Oncesinde Tayyip Agam rest cekti, "yurt disinda 1 kurus param olduguna dair belgeyi gostersin, istifa ederim" dedi.
    Ayni gun, 15 temmuz koprusu iki tarafli trafige kapatildi. Sebep, bomba oldugu dusunulen bir paket.Kilicdaroglu'nun elindeki belgelerin oglu, damadi ve enistesiyle ilgili oldugu ortaya cikti. Fakat Tayyip Agam dedi ki, oraya gonderilen para yok, oradan gelen para var. Ayni gun meclis arastirma onerisi reddedildi. Adam elindeki belgeleri basina vermiyor, savciliga da vermiyor. Mecliste arastirma komisyonu neye dayanilarak kurulacak? Link varmis da gidip oradan bakcekmissin...Lem manyak misin olummm? En sonunda da soyismi Gök olan milletvekili cikmis, "Kilicdaroglu bunun suc oldugunu soylemedi ki" diyor. Bunlarin toptan kafayi usutmus olduklari gorunuyor.

Tabii ki kafayi usutmediler. Tayyip Agama muthis bir destek verdiler. O belgelerden hicbirsey cikmayacak. Abd'den gelen haber akisini savusturdular.
    Kilicdaroglunun verdigi destek, Bahcelinin verdigi destekten cok daha onemli.

Yarindan itibaren Kilicdaroglunun basiretsizligi, belgelerin sacmaligi tvlerde tartisilir durur. Zerrab davasi da asil hedefine yoneleceginden, Tayyip Agam yine zeytinyag gibin uste cikiverir.

Ekonomi kanallarinda buyumede dunya birinciligimiz konusulur, buyume rakami aciklananda borsa feyzaya ulasmistir.

Bence % 50'nin ahmak oldugunu iddia edenler kendilerine baksinlar...

Kararimi verdim, long pozisyon acilacak...

Sayfa 52/367 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •