Sayfa 90/367 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Cem Küçük: '17-25 operasyonunu yapanları konuşturmak için sallandır ayağından camdan aşağıya. Havlu tekniği var, yüze havlu atıyor, yukarıdan aşağıya suyu döküyor ağzına; boğuyor. Bir sürü şey denersin' diyeli birkaç saat oldu
    İsmail Saymaz
    @ismailsaymaz
    ·
    7s
    İnsan içine çıkarılmayacak iki meczubu, alıp televizyona çıkarırsanız, o da kalkar canlı yayında, şüphelilere işkence yapmayı önerir. Siz de "Neden dünya bize FETÖ davalarında hak vermiyor?" diye ağlar durursunuz.

Adami hem Akpliler hemi de Chpliler elestiriyor. Elestiriyi birak, twitin altini okursaniz her iki taraftan da nasil kufurler edildigini gorursunuz.

Niye kimse birsey yapamiyor?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    en az enflasyon oranında olmalıdır. Memur işçi enflasyon farkı alırken asgari ücretliye enflasyon altı zam söz konusu bile olmamalı .

3. İbrahim Erkarakaş
    @ibrahimerkaraka
    Şimdi size şu güzelim aracı tasarladık tan sonra belediyeler de yaşadığım saçmalıkları flood yaparak anlatıcam ama okumasanız da olur.
    Aklımda hep farklı birşeyler yapma planları vardı, bir de kahve içmeyi çok seviyordum. Sonra baktım İtalya,Almanya,Ukrayna vs bunlar dan kaynıyor dedim oha çok güzel ben de yapıcam.
    Tanıdığım bir kaç tane girişim üzerine çalışan gençleri teşvik eden hocalar vardı ilk onlara sordum, dediler yapma çok üzülürsün belediye sana yedirmez bunları
    Dedim, ne demek yedirmez. Ben yapıcam izin de alıcam... Bir yandan aracın tasarımı başladı bir yandan izin almaya çalışıyorum belediyelere koşturuyorum falan
    İlk gittim ilçe belediyesine, dediler çok güzel harika bir proje çok beğendik ama bizim elimizde değil ilçe zabıtaya git. Sonra gittim ilçe zabıtaya dediler oha harika çok da güzel olur ama bizim elimiz de değil il zabıtaya git
    Sonra gittim il zabıta müdürlüğüne onlar da dedi harika olur işte genç girişimcileri desteklemek lazım ama bizim elimizde değil büyükşehir belediyesine git. Büyükşehir belediyesin de de buna benzer diyaloglar geçti onlar da beni ruhsat müdürlüğüne yolladı
    Ruhsat müdürlüğüne gittim dedim böyle böyle olay sizde bitiyormuş projeyi anlattım sunum yaptım vs dediler ki bana dilekçe doldur ama emsal teşkil eder izin çıkmaya bilir falan.. Her yer de sucuk ekmek kokoreç satıyorlar at etinden onlar nasıl izinli dedim
    Rüşvet veriyorlar görmezden geliyorlar dedi sen de ver seni de görsünler dediler. Ben rüşvet vermem zaten işi kurmadan daha bi ton vergidir odur budur aldınız para kalmadı ayrıca kaçak göcek iş yapmıyorum ne rüşveti vericem dedim böyle mi destekliyosunuz ++
    Ardından ruhsat müdürlüğünden cevap geldi, izin verilmesinin uygun olduğunu ve bunun için yasalar olduğunu vs vs yazmışlar. Bir iki sayfa daha var bu özeti
    Bende aldım bunları çıkardım yazıcıdan, bu işi yapabilceğime dair yasaları vs tekrar belediye ye gittim. Dediler onlar sadece görüş belirtmiş bu onların elinde değil bizim elimizde bizde böyle birşeye izin vermicez. Dedim aq o zaman neden bizim elimizde değil dediniz
    Bunlar bunlar yapıyor dedim onlara neden karışmıyorsunuz ayrıca bunun ilimize yakışacağını düşünüyorum seyyar diye değil konsepti güzel diye yaptım kokoreççi değilim üstelik dedim. Onlar da bana onlar bağış yapıyor(rüşvet) sen de yaparsan çalışırsın dedi
    Ben de dedim ki ben yasal olmayan bir şey yapmıyorum size rüşvet vermem. Ama aracı sosyal sorumluluk projelerinde kullanabilirsiniz dedim. Her sabah belli saatte sahile gider spor yapanlara ücretsiz kahve de veririm insanları teşvik ederiz dedim. Onlar da bana kısaca ****** dedi
    İşe girdik bi kere araç tasarlandı mecbur çalışcaz deli de para bağlamışız dururmuyum hiç, gittim başka bir ile orada millet vekili tanıdığımız var gelene geçene adını veriyorum kimse dokunamıyor bi süre öyle çalıştım.
    Ama taktım tabi düzgün bir iş yapıyorum yaptırmıyorlar bana, bimer dir cimer dir yardırıyorum her gün şikayet yazıyorum. Bimer de cimer de sürekli bunu il valiliğine il valiliği de bizim elimizde değil diye il zabıtaya onlar da bizim elimizde değil diye dönüş yapıyor bana
    Bu sefer bimere cimere yazıyorum diyorum ki il valiliğine atmayın böyle böyle oluyor onlar gene il valiliğine atıyor
    Bi ara tubitak a attılar dedim tubitak ne alaka, tubitak da zaten arayıp beni biz ne alaka dedi dedim bilmiyorum valla
    Bu döngü hep böyle devam etti. topun altına girmemek için tüm kurumlar iyi kurgulanmış cevaplar attılar hep
    Ben başlar da çok değerli akademisyen hocalarımı dinlemedim. Yaparım dedim ama yapamadım yedirmediler gerçekten bana bi süre sonra zaten yazılı da değil kanıt olmasın diye telefonla arayarak dönüş yaptılar hep
    Ben de zaten yenilikçi olmaktan vazgeçtim, şu an x bir mekan da müdürlük yapıyorum. Anladım ki bu ülke yeniliğe değil sadece cebine girecek paraya açık. Çok uzattım ama içime dert etmiştim. Görüşürüz

4. Türkiye vatandaşı olan iş adamı Reşit Tavan(40) İran ambargolarını delmek ve İran deniz kuvvetleri için motor ve jeneratör ihraç ettiği iddiasıyla dün Milwaukee’de hakim karşısına çıkmış. Hakkındaki uluslararası yakalama kararıyla geçtiğimiz Haziran’da Romanya’da yakalanmış

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Kanunen herhal öyle bişi çıkar neticede
    Adam ticari yükümlülüğünü yerine getirmemis
    Ne bilim. Iktisaden adamın bu işten bi kazancı olamaz. Ama şu da var sululuga son versen diyom bende bi hayvan cinsiyle hitab etsem hoş karsiliyosan ediym istersen
    haha sen kazandın be ya...
    ama sana nickini demem çok kaba...
    şu nicki değiştir be ya.

Nick gzl on numara
    Yani sert uyardiysam sorry forumdas
    Ama şimdi biri başlıyo Önünü alamiyoz
    Ama icin rht olsun
    Eskidende sorduydun gene diyim ben kuzu değilim onu tanımam dahi
    Tarzlarimiz belki benzese de ben icecegi anca gripken alırım dolayısıyla olculuyumdur
    Millet e nick begendiremiyom abi eski nick bende alikemal di ama o nick eski osmanli tarihceye göre vukuatli biri imiş onu da burdan öğrendim ve o dönem değişemedik o nick i. O yüzden güzide bi nick olan moruk nick ini aldık işte bunlan idare ediverin . Yoksa sözüm size değil sizin iyi niyetten yaklaşım malum sanalda anlasilamayip toplu civimalar başlıyor. Ona
    Saygılar

7. ayva tatlısı huberler ne alemde?

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    .
    Benzinli alıp LPG taktırmak en iyisi. Hem çevreci, hem işletme maliyeti düşük.
    Fabrikasyon lpg+benzin niye üretmiyorlar anlamıyorum.

Bilginiz var mı ?
    Tahminim üçünüzden biri bilir.
    Yanılıyor muyum ?

.
    Honda

https://www.honda.com.tr/civic-sedan/fiyat

Sayfa 90/367 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız