Sayfa 113/367 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Korktuğum başıma geldi asgari ücrete %14 köprüye %25 zam ��....bizde köprü yok çok şanslıyız yane...

Büyük ikramiye nereye çıkar var mi analizi olan...Nice güzel yıllar. ..umarım tam kadro oluruz...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni yılda tüm umduklarınıza hayırlı bir şekilde kavuşmanız, endişe ve korkularınızın bertaraf olması dileğiyle, iyi seneler dostlar...

4.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Korktuğum başıma geldi asgari ücrete %14 köprüye %25 zam ��....bizde köprü yok çok şanslıyız yane...
    Yan geliri olmayan 5000 binin üzeri geliri olmayan araba almamalı zaten . İstanbul’un her yeri araba oldu . Buna da bi çözüm bulmalılar .
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Büyük ikramiye nereye çıkar var mi analizi olan...Nice güzel yıllar. ..umarım tam kadro oluruz...

Kıbrıs a çıkmış Abi. ..anla yani 2018 de ne kadar şansın var...

6. İyi seneler...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7. Zerrab davasinin hedefinin, Iran'da Devrim Muhafizlari oldugunu yazmistim.

Ortadoguda tehditin Iran'a dogru kaydigini, Turkiye'nin rahatladigini da eklemistim. Rahatlayan, ortadogu batakligiyla arasina duvar oren Turkiya'nin borsasi da iste boyle ulmali...Analezi koduk, 9500 puvani aldik emme sinci az geliyor be ya...

Sinci medyada yapilan Iran analezleri hikayedir. Hedef kesinlikle Iran degil, Devrim Muhafizlaridir. Reformist Iran Hukumeti, gosterileri bastirmiyor hatta fistikliyor. Ruhani dun, "Devrim Muhafizlari gorevlerini yapmiyorlar" dedi. Ruhani yuksek olasilikla, halkla Devrim Muhafizlarini karsi karsiya getirmek istiyor. Diger taraftan, unlu Devrim Mahafizlari komutanlarina suikast iddialari dolasiyor. Sayet Devrim Muhafizlarinin yetkilerini anlasma yoluyla kisabilirlerse, Iran'daki gosteriler bir gun icinde, bir daha cikmayacak sekilde bastiriliverir. Devrim Muhafizlarinin bunu kabul edecegini sanmam.

Devrim Muhafizlari ise oyunu cok onceden gorduler ve Iran'in kuzeyine yiginak yaptilar.

Bugun ise muhaliflerin, Iran Kurdistani'na ozerklik talepleri istedikleri haberleri var.

Ayvagobekli ise tetikte beklemektedir...

Neft longlayacam aybalam...Neft longlayacam...

Ahanda analezi kodun, golü catala asinca yine saymeyecekler...Biliyon ben...

Analez temam...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

abi walla benim aklıma geldiydı.benzine dayalı likit fon...biliyon işte vuramadık perayı likit sikintısı var anlacan,yoksam kuracam fonu milleti de kurtarcam olmadı canikom...abi şort işini bıraktım ne zaman açsam zopayı kafaya vuruyolar bugun kurumdan aradılar 150 bin olcak diyo aslında demek istediği, yeter aq şort açma batcan...özledik be abi hoş geldin...

Sayfa 113/367 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •