Sayfa 317/367 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Tabiki sosyalleşme, ekonomi, paravanlık...Zekanın yapayı olurmuymuş hiç, Zekiye desen anlarım...Onda sıkıntı yok...Ha bir de, daha şimdi tosunpaşa'nın başlığında gördüm abi, "Bu ölçütle düşününce; bir aylık, bir yıllık, 10 yıllık veya 'ömür boyu' gibi zenginlik kategorileri görülür" demiş...

Diğerlerini anladık ta, "ömür boyu" nasıl bir şey oluyorkine...Hani diyorya öleceğimi bilsem mezarımı kazarım o bakımdan...Birde, insan hiç "yarın" ölmeye hazır değildir abi, halbuki bir gün "yarın" ölecektir...Sıkıysa bunun algoritmasını yükle de göreyim...

2. Akar ve beraberindekiler Süleyman Şah Türbesi'nden Erdoğan ile canlı bağlantı yapmışlar...Gayet açık ve net bir mesaj abi...Anlaşıldığı kadarıyle Körfezdeki paralı, purolu gençler Kaşıkçı mevzuun intikamını almaya hazırlanıyorlar...Ben öyle okudum son gelişmeleri...Yemen'de ağzı burnu dağıldı 4 dene baldırı çıplaka karşı, halâ akıllanmadılar ...Para bol olunca Putin'le rahat rahat "çak" yapıyor eşoğlusu sırıtarak...De kim kime "çak"acak göreceğiz...

3. Esad da böyleydi; Putin'le "çak" yapınca yırtacağını zannetti emme İsrail F-35'leri her dakka zımbalıyor bir yerlerini onca S-400, 300 bilmem neye rağmen...Kuran'da belki 100 yerde vardır abi "hiç akıllanmayacak mısınız" diye...Bildiğin tın tın...

4. Ben buralarda yıllardır yazıyorum, Devlet-i Âli ile barışıksan bu kadim, 12 bin yıllık Devlet senin yolunu hep açar...Geçen de grip-araba mevzusunda yazdıydım...Motora göre parça takacaksın kardeşim...Ne getiriyon monte ediyon elalemin çıkmalarını ...Düzeldim biraz, şükür ki sıradan bir gripti, sıkıntısız atlattık...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post3007123

Yıllık Hisse Yarışmamızın sonuçları açıklandı

2018 yılının en çok kazanan ve kaybeden hisselerini kimler seçmiş bu listede
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Devlet sanatçısı Gülriz Sururi, 90 yaşında hayatını kaybetti.
    Defnedildikten sonra ilan edilsin diye vasiyet etmiş...Benim selam okunsun abi geçen ayva okusun dediydim ama vazcaydım zati okumaz biliyom ama okuyan hoca kim için okuduğunu bilmesin ...Musalla, namaz vs istemem şu kar kış kıyamette millet mağdur olmasın; morg çıkışında lazım olan ne varsa alsınlar, biraz zor bulurlar emme baksınlar işte...Kalanı da kıyma makinesinden geçirip boğaza atsınlar...Balık bilmez Halık bilir belkim...Geçenki gibi de eline yüzüne bulaştırma sayın Azrail...Bu seferki temiz iş olsun bi zahmet...

7. Notlarıma göre ayva gittikten sonra sadece 2 bin küsur tıklanmış işbu başlık...Demekki tarz olarak okunmuyor...Başlık benim olsa kapatın derdim direk...

8. Yazmaya devam edin aga biz okuyoruz.

Sayfa 317/367 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •