Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Balikesir ve ilcelerinde yatirim yapmak

1. Balikesir ve ilcelerinde yatirim yapmak

Merhaba arkadaslar.ben balikesirin deniz gören degerlenicek yerlerini bilmiyorum.elimde biraz param var.bu vakte kadar hep dolandirildim.20 yildir calisiyom daha bir evim bile olmadi bu yüzden.kendim yurtdisinda yasiyorum ve bahsettigim yerleri internet üzerinden gördüm ..bilgim ve yardim edenim hicbir sekilde yok.bana yatirim amacli düsüncelerinjzi tavsiyelerinizi yazarmisiniz.Allaha emanet olun..

2.  Alıntı Originally Posted by Akif1976 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar.ben balikesirin deniz gören degerlenicek yerlerini bilmiyorum.elimde biraz param var.bu vakte kadar hep dolandirildim.20 yildir calisiyom daha bir evim bile olmadi bu yüzden.kendim yurtdisinda yasiyorum ve bahsettigim yerleri internet üzerinden gördüm ..bilgim ve yardim edenim hicbir sekilde yok.bana yatirim amacli düsüncelerinjzi tavsiyelerinizi yazarmisiniz.Allaha emanet olun..
    Kardes ayvalik altinovada deniz goren arsalar var.sahibinden com. Da bakip gorebilirsiniz.ileriye donuk degerlenme imkani olan yerler var.gerekirse burdanda yardimci olmaya calisiriz.Rabbim yolunuzu acik tutsun, yuzunuz gulsun insallah.

3. Nasip olursa bende altinovadan arsa yada tarla alip 10 sene sonra yerleşmeyi düşünüyorum.resimlerden gördüğüm ve okuduğum kadarıyla yaşanılacak bir yer gibi gözüküyor.İnşaALLAH yanılmam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Akif1976 Yazıyı Oku
    Altınoluk'u araştırın.. Özellikle civarındaki köyleri.. Narlı köyü, Kızılkeçili, Avcılar, Tahtakuşlar vs..

Küçükkuyu'yu araştırın.. Çanakkale- Ayvacık ilçesine bağlı bir beldedir. ama Altınoluk'a daha yakındır.. Çanakkale ile Balıkesir il merkezlerine aynı mesafededir.

Körfezde cunda, ayvalık,sarımsaklı,altınoluk civarlarından tercih edebilirsiniz.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •