Sayfa 13/888 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    böyle mal tahtacı hiçbir yerde bulunmaz. cuma çıktık 150 lot ile bugün malsız kaldım dedim herhal tavan açar bu ama 42 den yerine koyma fırsatı verdi 30 lot fazla bi şekilde hemde...
    Acele etmişsin, 41den, hatta 40dan bile aldırırdı sana...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Resmi kap açıklaması gelmeden almayacak kadar da gözü tok speklerimiz içerden öğrenenlerin ticareti olmasın diye çok titizler . şirket maşaallah uyuyor bu kadar vurdum duymaz olunmaz sağır sultan bile duydu biraz ilgi alaka gösterin lütfen.

3. Hayırlı olsun ortaklar.. 1 ay askı itiraz gelmezse ki gelmez artık umarım. Kartal zaten bekliyor. Modern Kartal modern şehir yeni deniz kıyısında bir Ataşehir kurmak için... ee biz de bekliyoruz 6 senedir tarlamızı ama....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ortaklar.. 1 ay askı itiraz gelmezse ki gelmez artık umarım. Kartal zaten bekliyor. Modern Kartal modern şehir yeni deniz kıyısında bir Ataşehir kurmak için... ee biz de bekliyoruz 6 senedir tarlamızı ama....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bu hisseleri alıp bunca yıl bekledik hiç satmadık, o yüzden şimdi yükselemiyor. Adamlar o kadar baskı kurdu satmadık, o kadar psikolojik yıpratma çabasına girdi satmadık, kağıdı 49 lardan, 24 lere geri getirdi gene satmadık, üstüne üstlük daha da aldık. Bu olanlar adamların planlarını bozdu. Şimdi çırpınıyorlar, KAP bildirimini bile geciktiriyorlar. Patron, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın. Sana tavsiyem gevşe biraz....

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bundan sonra alanlar imarlı arazi alacaklar bizim gibi tarla almayacaklar. Tek fark bizim tarla fiyatına aldığımızı olası yeni alıcılar imarlı araziyi almaya başlayacaklar kartalda 1000 likleri ivedilikle gündeme aldığı an 14 yılın sorunu çözülmüş olacak.

6. yanilmiyorsam artik itiraz gelmiyor diye biliyorum bilen biri yazarsa herkes bilgilenir

7. Kap geldi sonunda

8. Nihayet sonunda kap geldi

Sayfa 13/888 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •