Sayfa 147/888 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 8 sene millete turrgg hissesi taşıttıracaksın şimdi kriz var emekleriniz için tşkler ucuza verin hissemi tek akıllı sendin patron ve spiiik millette sana verecekti rüya aleminden çık polyanacılık oynama bu numarayı defalarca oynadın bıkmadıysan devam ett geri al baştan oyna sürekli yatırım tavsiyesi değildir

2. Bırakın spek düşünsün ne 55 e ne 25 e mal yok bunlara, daha çok uğraşacaklar öyle herkese mal vermezler bir daha tahta yaparken .

3. tuhhh endekste toparlandi...ne yapacaklar acaba

Tarihi zamanlardan geçiyoruz.
    Amerikan Merkez Bankası SONSUZ parayla finansal varlıkları satın alacağım dedi... SONSUZ !
    Yani elimdeki tüm parayı (ki bir tuşa basarak sonsuz Dolar üretebilirim diyor), sorunun üzerine fışkırtacağım dedi. Finansal piyasalar da olumlu tepki veriyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Fed ve diğer merkez bankalarının ucu açık varlık alım programı açıklaması sonrasın da paranın hiç bir anlamı kalmayacak şimdi nakit diye ağaca tirmananlar bir süre sonra gerçek ederi olan mal ve hizmetler için acaba nelerden vazgeçecek. Gıda barınma ve sağlık her zaman iş yapar. Taş devrinde bile ağaç kovuklari ve mağaralar için inanılmaz savaş rekabet olmuş. Bizim tarla önümüzde ki günler de bulunmaz fırsatlar sunacaktır. Arzı az okan bir şey arazi.

6.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Birileri fena patlamış alıcı da bulamıyor sürekli tabanlıyor hisse. Boş tarla en sağlam yatırım şu borsa da ancak hesabını yapamayanlar bulduğu fiyata verip gitmek zorunda kalıyor. Önümüzde bir resesyon dönemi ve sonrası hiperenflasyon dönemi bizi bekliyor. Boş tarla/arsa, isabetli bir yatırım olacak. Hakkımızda hayırlısı olsun, şu başımızda ki virüs belasından umarım bir an önce kurtulalım insanlık olarak.
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Tarihi zamanlardan geçiyoruz.
    Amerikan Merkez Bankası SONSUZ parayla finansal varlıkları satın alacağım dedi... SONSUZ !
    Yani elimdeki tüm parayı (ki bir tuşa basarak sonsuz Dolar üretebilirim diyor), sorunun üzerine fışkırtacağım dedi. Finansal piyasalar da olumlu tepki veriyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sabah bahsettiğim gibi önce resesyon sonra hiperenflasyon bekliyor dünya yı. Burada en çok para, değerli metaller ve tarla/arsa ya yarar. Akmaz kokmaz üzerine yatıp beklemekten başka çare yok.
    Bu arada sıkışan insanların ellerindeki varlıklar tuzu kurular tarafından yok pahasına satın alınacak dikkat edin gidişata.

7. Tişikirlir spek bana tabandan hisse verdigin için öptüm by🤑🤑🤑🤑

8. citibank yapanciyi bile kusturdular ya ben bunlara bisey demiyorum

Sayfa 147/888 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •