Sayfa 167/887 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7096 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. İmar planindan bi haberi olan varmi arkadaslar komisyondan gectimi acaba

2.  Alıntı Originally Posted by efsane2458 Yazıyı Oku
    İmar planindan bi haberi olan varmi arkadaslar komisyondan gectimi acaba
    3 ay ertelendi.

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine "Koronavirüs Tedbirleri" kapsamında bir genelge gönderdi. Genelge ile valilik ve kaymakamlıklarca büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeleri ve mahalli idare birlikleri meclisleri ile il genel meclislerinin Nisan, Mayıs ve Haziran ayı toplantılarının ertelenmesi istendi. Zorunlu hallerde olağanüstü toplantı, gerekli sağlık tedbirlerinin alınması sağlanarak izin verilebilecek.

3. Merhabalar. Bu hisse Corona yuzunden mi düştü 40 tı galiba bir ay önce. Ederi nedir? Üretim mi yapıyor ki değeri düştü. Yakında toparlama durumu nedir

4. okadar dustu ki milletin dikkatini cekmeye baslamis...bu kagiti almayi dusunen arkadaslar bu kagitin sadece 1/1000 likleri kaldi onay icin o da onaylanirsa bu kagittaki engel kalkar...50 lerde brut takas yedi ve brut takasdan cikis yeri 29 oldu...daha once brut takas yiyip bu denli duseni gormedim...

5.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    okadar dustu ki milletin dikkatini cekmeye baslamis...bu kagiti almayi dusunen arkadaslar bu kagitin sadece 1/1000 likleri kaldi onay icin o da onaylanirsa bu kagittaki engel kalkar...50 lerde brut takas yedi ve brut takasdan cikis yeri 29 oldu...daha once brut takas yiyip bu denli duseni gormedim...
    Hisse iyiyse brüt neden düşürsun ki. Ya ederi yok ya da oyun var hocam. Anladım. Peki o onay en yakın hangi tarih bekliyosunuz

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hisse iyiyse brüt neden düşürsun ki. Ya ederi yok ya da oyun var hocam. Anladım. Peki o onay en yakın hangi tarih bekliyosunuz
    Doğru dedin, ederi olmadığına 7 yıldır ikna etmeye çalışan bir oç var şirketin başında...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Doğru dedin, ederi olmadığına 7 yıldır ikna etmeye çalışan bir oç var şirketin başında...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    )) Sert oldu reis

Sayfa 167/887 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •