Sayfa 168/888 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merhabalar. Bu hisse Corona yuzunden mi düştü 40 tı galiba bir ay önce. Ederi nedir? Üretim mi yapıyor ki değeri düştü. Yakında toparlama durumu nedir
    Merhaba chayylak
    Tekrarmi dönüyorsun hisseye.
    Daha 3 hafta önce helallesip gitmistin

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    )) Sert oldu reis
    chaylakk kardeş yazarak deşarj oluyoruz burada. Tahtayı izliyorsun birileri almaya, birileri satmaya çalışıyor gibi. Sanırsın herşey normal, farklı farklı kurumlar kağıdı elden ele gezdiriyor. Patron cebindeki parayı sağ cebine koyuyor, sonra sıkılıp sol cebine, baktı olmadı ya cüzdana ya da gömlek cebine. Arada birisi parasına elini uzatırsa vuruyor kafasına. Ya ben oynarım bu oyunu ya da ben diyor. Mevzuu bu... Bu ay belediye meclis gündeminden 1/1000 geçecekti, virüs kutup ayısına musallat olmayaydı. Kaldık temmuz ayına. Biz alışığız beklemeye...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bekleriz sabır alıştık 😂😂

4. bizimkiler desifre oldugunu anladiler galiba gidip Anadolu diye araci kurumdan hesap acmislar...azda o kurumdan mal cevirsinler...eee piyasalar kotu al sat yapki araci kurumlar para kazansin degilmi

5.  Alıntı Originally Posted by Furkand Yazıyı Oku
    Merhaba chayylak
    Kafa buluyor milletle akli sira. Koylu kurnazi...

6.  Alıntı Originally Posted by Furkand Yazıyı Oku
    Merhaba chayylak
    Evet gittim aylardır belki biir iki yıldır bakmıyorum foruma ve aynı olaylar bir değişiklik var mı diye merak ettim ve hala ucuz mu bölündü mü temettü verdi de mi burda merak ettim ucuzsa alırım diye Ucuz mu sizce

7.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    chaylakk kardeş yazarak deşarj oluyoruz burada. Tahtayı izliyorsun birileri almaya, birileri satmaya çalışıyor gibi. Sanırsın herşey normal, farklı farklı kurumlar kağıdı elden ele gezdiriyor. Patron cebindeki parayı sağ cebine koyuyor, sonra sıkılıp sol cebine, baktı olmadı ya cüzdana ya da gömlek cebine. Arada birisi parasına elini uzatırsa vuruyor kafasına. Ya ben oynarım bu oyunu ya da ben diyor. Mevzuu bu... Bu ay belediye meclis gündeminden 1/1000 geçecekti, virüs kutup ayısına musallat olmayaydı. Kaldık temmuz ayına. Biz alışığız beklemeye...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler ustad. Vay be. 38 liraydi galiba ben yatırım ilişkilerini aramıştım yakında çıkar demişti yıllar yıllar önce ve kredi çekmiştim nasıl olsa uçacak diye. Bir sürü zarar edip lanet okumuştum. Yani hala o zamanki fiyatlarda öyle mi. Şaka mı bu

Sayfa 168/888 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •