Sayfa 255/889 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 10 yıl süründürür 10 yılın acısı 10 gün de çıkar birazda kısmet bu işler borsa da.ama bekleyen için çok yakın gibi bu sefer 50 üstünde çok hızlı koşar almaya fırsat vermez..

Beni umutlandıran tek unsur hacim artışı. Değilse bu seviyeleri kaç kez gördük. Tahta yapıcı birşeyler peşinde ama rezil etmez umarım...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kartal imar komisyon başkanı Önder beye sordum, yargı ve itiraz yolu açık, ayrıca bizden sonra İBB ye gidecek, daha o aşaması var dedi...

Sn.gokhan kayaya haksızlık yapılıyor
    1000 lik imar için arsa sahiplerinin dava açma hakkı elbette vardır.
    Beyefendice yazmis prosedürü
    Bu ihtimal vardır bunu bilmeyenler saldırıyor.
    Ondan sonra bilgi ve tecrübe sahibi insanlar bu forumdn uzaklaşıyor.
    Binlikler büyükşehire gidip onaylanırsa
    İlçede askıya çıkacak 30 gün
    Bu süre itiraz süresidir.
    Bende bu hisse yok ecz.yatirim dolayısıyla aynı kaderi paylaşıyoruz
    Sagliklar

Sizin prosedür dediğinizi buranın insanı 40 kere hatim etti.
    Hadi başka kapıya

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Bu da yeni moda; yok efendim ben yillardir takip ederim ama yazmam da. yok efendim bani cevap yazmaya zorlayacak mesaj yazmayin da. birileri de bu tipleri gelir destekler; yok efendim dogru soyluyor da, yok efendim haksizlik yapmayin da. isin gucun varsa git isinin gucunun pesine, ne diye gelip burda insanlarin kafasini karsitiriyorsun. sn. sahna dogru demis, buradaki insanlarin neyin ne oldugunun cok iyi farkinda. bak sn. gazmanbaba ne diyor; yakarim yine de satmam diyor. ben de imza atiyorum, diger bircok insan da oyledir muhtemelen. kaybedeceksek -kaldi ki kaybettik bugune kadar- kendi paramizi kaybediyoruz, bizi baglar. isi olan isine, gucu olan gucune baksin. sn. sahna ne demis? hadi baska kapiya.

7.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Kartal imar komisyon başkanı Önder beye sordum, yargı ve itiraz yolu açık, ayrıca bizden sonra İBB ye gidecek, daha o aşaması var dedi...

Bende sordum dün saolsun cevapliyor.. Bu arkadaşi takip.etmek lazim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Bu da yeni moda; yok efendim ben yillardir takip ederim ama yazmam da. yok efendim bani cevap yazmaya zorlayacak mesaj yazmayin da. birileri de bu tipleri gelir destekler; yok efendim dogru soyluyor da, yok efendim haksizlik yapmayin da. isin gucun varsa git isinin gucunun pesine, ne diye gelip burda insanlarin kafasini karsitiriyorsun. sn. sahna dogru demis, buradaki insanlarin neyin ne oldugunun cok iyi farkinda. bak sn. gazmanbaba ne diyor; yakarim yine de satmam diyor. ben de imza atiyorum, diger bircok insan da oyledir muhtemelen. kaybedeceksek -kaldi ki kaybettik bugune kadar- kendi paramizi kaybediyoruz, bizi baglar. isi olan isine, gucu olan gucune baksin. sn. sahna ne demis? hadi baska kapiya.
    Ben de ilk başta manüplatif girişim olduğunu düşünmüştüm ama sanırım sadece fikirlerini bildiriyor sayın Gökhankaya.. sonuçta burası bir forum herkes fikirlerini beyan etmekte fikir alışverişinde bulunmakta serbest.. lakin bu süreçte ben çok kötü niyetli kişiler gördüm burada alın diyip satanlar.. fiyat düşünce daha düşebilir deyip alıma geçenler.. ne yazık ki beklenti yüksek süreç karışık ve uzun, hisse sığ olunca küçük sermayeli speklerin staj tahtası oluyor..

Sonuçta arsanın değeri belli neredeyse 10 yıldır süren bir imar süreci var.. 1/1000likler hazırlanmaya başladı.. elbette itiraz mahkeme riski var.. göktaşı da düşebilir.. bir den yeşil alan da ilan edilebilir!!! Ama bu risklerin ihtimali nedir düşünmek lazım. 3 yıl önce virüs yüzünden hayat duracak deselerdi ben gülerdim...
    1/1000 ilk alanda kaç arsa sahibi olacak ve itiraz mahkeme için gerekçeleri ne olacak, ne olabilir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 255/889 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •