Sayfa 264/888 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bir gün yedirir de zamanı bilmiyorum.
    rüyamda 210 liradan satıyorum
    Ben kredi çekip 37 den almıştım. İki üç yıl bekledim 24 ten vermiştim. Çektiğim kredi faizine mi yanayim ettigim zarar mı,hanimla kavgaya mi Umarım satarsin abi çok uğraştık muratli mi ne poksa o adamla

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ben kredi çekip 37 den almıştım. İki üç yıl bekledim 24 ten vermiştim. Çektiğim kredi faizine mi yanayim ettigim zarar mı,hanimla kavgaya mi Umarım satarsin abi çok uğraştık muratli mi ne poksa o adamla
    Bravo!!! Spek işte senin gibiler için bu tahta da... sen ve senin zihniyetindekiler oldukça da buradan gitmeyecek.... gayet iyi kazanıyor...
    bu hisse belirsizlikler ile dolu .. imar süreci gayet çetrefilli ve belirsiz.. belirsiz vadeli kağıdı tutamayacaksanız çok büyük risk alırsınız ve her fırsatta baskılayan speğe para kaptırırsınız..

Haaa bir de sözüm meclisten dışarı buraya gelip fiyat düşüşlerinde yatırımcıyı bıktırmak İçin çeşitli nicklerle yazan spekin adamları var...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Asabi Yazıyı Oku
    Sizi gördüğüme çok sevindim sayın kazançlı. 8-9 sene öncesi Mutlu Akü günleri aklıma geldi. İşin ilginci yeni üye gözüküyorsunuz. Hisse.nette girince ilk sizin bloga bakıyordum.
    Ben de sizi gördüğüme sevimdim Sn asabi, Mutlunun satışı da sancılı bir süreçti ama sonu güzel bitmişti umarım bunda da imar çıktığını yakın zamanda görürüz. Bu spk kuralları yüzünden biraz kararsız kaldım yazmadım uzun süre, şimdi de çok yorum yapmadan yüzeysel yazıyorum. Gönderi sayısı düşük olunca yeni üye gösteriyor.

Dün dedim ayağım uğurlu geldi vakıf yatırımın garip hareketleriymiş, 47.70 e kadar 12bin hisse aldı, sonra hepsini geri bastı dün-bugün 44.40 a kadar.

4. 46 TL Alışta bekliyom...

20.000 lot...

Sahte kabadayı.....!!!!!!!

5. 20bin alış girmişler 46 ya

6.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    20bin alış girmişler 46 ya

Bekliyorum....!!!!!!

7. Destek ekibi geldi hafi bakalım satan satsın delikanlıları görelim.
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    46 TL Alışta bekliyom...

20.000 lot...

Sahte kabadayı.....!!!!!!!

8. bu ne agaaa bakalim ne olacak...46 daki 18500 lot tirsak oyuncumu gercek oyuncumu anlayacaz

Sayfa 264/888 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •