Sayfa 303/888 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bu arada a1 okumuş çocuklarda boş geçmiyor 2 3 gündür satış tarafındalar muratlı ortalıkta yok olmasına rağmen.

2. SATANLAR AŞAĞILARDAN TOPLAYABİLİR ARTIK

Bu kağıdın klasiği.. Hiç vazgeçmiyor tarzından. 20milyon işlem havaya...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    5000 lot alana aptalmısın diye suçlandığım hisseden...

40 bin lot aldım...

60 bin lot alt kademelere alış koydum...tahtacıyı çakalı çukalı manyak ettik..

Hisseyi 45 tllerden 60 tllere doğru yükselttik...

Yine suçluyuz pessss...!!!!!!!!

Ayıp yahu...bu kadar nankörlük...

Sınırsız mutsuzluk ve tatminsizlik.
    üstad işin bitti ise, güzelde kar aldın ise.. güle güle harca.. yıllardır bekleyen insanlar var burada.. herkesin beklentisi 150-200 milyon dolar arası bir rakama ulaşması... hazır emlak-arsa fiyatları bu kadar uçmuş iken.. sen de demişsin en moktan hisseler 3 e katladı diye.. müsaade edin bu da katlasın... madem büyük yatırımcısın pazartesi 60 üstü koy alışları.. bu haber hiç edilecek haber değil ki.. sabrın sonu selamet...

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    üstad işin bitti ise, güzelde kar aldın ise.. güle güle harca.. yıllardır bekleyen insanlar var burada.. herkesin beklentisi 150-200 milyon dolar arası bir rakama ulaşması... hazır emlak-arsa fiyatları bu kadar uçmuş iken.. sen de demişsin en moktan hisseler 3 e katladı diye.. müsaade edin bu da katlasın... madem büyük yatırımcısın pazartesi 60 üstü koy alışları.. bu haber hiç edilecek haber değil ki.. sabrın sonu selamet...
    sn borsazmani agzina saglik...

7. Eyvallah...
     Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    sn borsazmani agzina saglik...
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bu arada a1 okumuş çocuklarda boş geçmiyor 2 3 gündür satış tarafındalar muratlı ortalıkta yok olmasına rağmen.
    O bence aramızda başka nickle.... ama artık oyun oynayamıyorlar imarla oyuncakları elinden alınmış çocuk gibi kaldılar... şu an borsada herkes ucuz küçük hisse arıyor.. zamanında ben uzun dönem alıp tutamayacak olan varsa almasın speke para kaptırmasın yazdım.. beni hayin eyledi.. hergün sayfalarca yazardı... bir profiline baktım tek turgg de yorumları var borsa yatırımcıymış..... nerede şuan yok... SPK nın bu adamı incelemesi gerekiyor....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 303/888 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •