Sayfa 313/888 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Tek yek askıya çıkar sanırım her bölge? üstadlar bir yorum yapsa?
    Her alt bölge için ayrı askı olacak üstadım. Bölgelere ayrılmasının nedeni de bu zaten.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Her alt bölge için ayrı askı olacak üstadım. Bölgelere ayrılmasının nedeni de bu zaten.
    sanmam
    hepsi bir çıkar.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    2 günde % 20 yapmışım yani. Acemiyim tabi.
    Bana acemi diyen 'üstad' % 10 alır almaz tüydü tahtadan.

4. Yeni başlıyor daha ya marabayken toprak ağası olacağız ytd

5. Ama esas mükafat teşekkür burda yıllardır sabırla beyleyenler en çok onların hakkı ...helal olsun hep inandılar sabrettiler.. ben 2 hafta önce sabredemedim araba alacam diye 4/3 nü sattım 57 den🤣🤣🤣

6. Yılmaz: Negatif reel faiz mevduat sahibini emlak ve arsaya yöneltebilir

MB Eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Türkiye'nin sanayisini büyütmek için tasarrufa ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Tasarruflar düşük. Negatif faiz ise mevduat sahibini arsa ve emlaka yöneltebilir" dedi. Yılmaz, yüksek büyüme isteyenler bunun yaratacağı riskleri de açıklaması gerektiğini kaydetti.

Merkez Bankası Eski Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Durmuş Yılmaz büyümek için verimli olan imalat sanayine kaynak aktarması gerektiğini belirterek negatif reel faizin bu kaynağı arsa ve emlağa yöneltebileceği uyarısında bulundu.

7. Adam bunu taa ne zaman söylemiş durum ortada memlekette negatif reel faiz araba emlak piyasası karıştı muhtemel olarak arsa fiyatları da uçmuş olmalı.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Yılmaz: Negatif reel faiz mevduat sahibini emlak ve arsaya yöneltebilir

MB Eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Türkiye'nin sanayisini büyütmek için tasarrufa ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Tasarruflar düşük. Negatif faiz ise mevduat sahibini arsa ve emlaka yöneltebilir" dedi. Yılmaz, yüksek büyüme isteyenler bunun yaratacağı riskleri de açıklaması gerektiğini kaydetti.

Merkez Bankası Eski Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Durmuş Yılmaz büyümek için verimli olan imalat sanayine kaynak aktarması gerektiğini belirterek negatif reel faizin bu kaynağı arsa ve emlağa yöneltebileceği uyarısında bulundu.
    Eee istenen de o herkes laz müteahhitten ev alsın.. laz müteahhit para kazansın.. mallarına karılarına lüks yabancı çantalar alsın.. rollceroyce alsın İngiliz ekonomisine destek olalım kamu destekli düşük faiz ile... olmadı yine vergisini affederiz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 313/888 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •