Sayfa 317/888 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. is yatirim tahtanin icine etmese bari

2.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    is yatirim tahtanin icine etmese bari
    920 lot artida al satla maliyeti 87 tl...zararina al sat olurda bu kadari olmaz

3. Farzı misal yarın beklediğimiz gibi imar komisyonu raporu doğrultusunda meclis onayladı ve ibb ye aşkı onayı için yolladı burada geçecek süre ağustos ayı tatil olacak mi olmayacak mı ile beraber ve akabinde askıya çıkmasıyla malum aski 1 ay süreyle ilana çıkıyor kabaca en iyimser tahmin eylül gibi bu işin sonuca ulaşması muhtemelen o zaman dilimine kadar beklemektense satmayı ve başka yerlerde pozisyon açıp kâr yazmayı denemek isteyecek bir grup zümre illaki çıkacaktır diye tahmin ediyorum. Bizim tahtacı da bunu 2 sekil de kullanabilir ya eyvallah der ve onların çıkışı için bir düzeltme yapar dökülmeleri için bekler. Yada kısa zaman içinde satanı alanı umursamaz ve yoluna devam eder sonuç olarak yillarin imar beklentisi. Benim görebildiğim 2 ayrı senaryo mevcut. Herkes kendi riskini pozisyonunu kendi yönetsin ben dahil kimseye kulak vermeyin yok twitci yok forumcu bu saatten sonra fazla da takılmayın. Herkes kendi doğrusunu yapsın. Bol kazançlar sağlıklı neşeli günler dilerim.

90 civarı dolar bazında kurtarıyorum. Şimdiden ne satması...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. tahtada bugun resmen yabanci kurumlar cirit atiyor...artik kapali gişe olna vakti geldi

6. Kent gıda Tüpraş’ın borsa değerini yakalamış!!!!
    Herkes ucuz hikayesi olan hisse arıyor borsa da...
    Kartal’da imar sürecinde 70 dönüm tarla kulağa nasıl geliyor???

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    90 civarı dolar bazında kurtarıyorum. Şimdiden ne satması...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    130 civari dolar bazinda zarari cikariyorum, 6 yillik bekleme ve cektigimiz acisi cabasi...nasil satayim?

8. Tavan kapatırSA, sonrasını yarın düşünürüz!

Sayfa 317/888 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •