Sayfa 321/888 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7103 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

bu alan altta l şeklinde kalan bizim arsa.
    fakat burası başkasına verilmiş
    bizimki üste toplanmış olabilir.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. 1/1.000 liği çıkmamış yerde arsa satışı nasıl oluyormuş kimse bunu sormuyor ?

Neyse, hadi hayırlı olsun bakalım. Tezgaha gelmeyin de..

3.  Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Artık hissenin 150 Li fiyatlarını beyan etmişler gerçek değerini anlamışlar ne dönüyor acaba?ya ne dönerse dönsün malın fiyatı belli inşallah küçük yatırımcı mutlu olsunda ytd
    Peki birileri hisseyi pazarlamak için böyle şeyler yapabilir mi?Hissenin imarı kesinleşmeden neden satsınlar.Şüphelenmeye başladım.Araştırın şu ilanı yada şirketle görüşün...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Toplam 23 parsel demiş ilan açıklamasında. 12 parsel var bizimkinde diye biliyorum. Fotoğrafta görünen yer bizim arsa, yanlış bir konum vermemişse ilan sahibi.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstmarina projesi arkasında sadece bizim arsa var, hem de tam arkası.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir, ilan çıktıysa imar da çıkar, yarın perşembe.
    Mutlu aküden beri sabırla bekleyen tüm paydaşlar selam olsun hayırlı olsun.

7. Arkadaşlar yarın 1/1000 likler onaylanacak.Seans esnasında sert hareketler yaparak brüt takasa sokmak isteyebilirler mi diye sesli düşündüm...Ki brüt takasta hisse çok daha sert ve rahat yukarı gider.Örnek kront indes vb....

8. O bölgede bu kadar büyük arsa yok( 69 dönüm), ancak şirket yetkilendirme yapıp bunu spk ya bildirmeliydi. Rakamsal bilgiler ile oynayarak yükümlülükten kurtulurum denilmiş olabilir ancak o bölgede bu büyüklükte emsal yok buna ne diyecekler.Yarın bu ilan bize ait değil diyerek kaldırabilirler ilanı. Önce bir kuruma yetki vermeleri ve bunu bize bildirmeleri gerekir. Parsel sayısı yeni plan ile değişmiş olabilir buna takılmayın.

Sayfa 321/888 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •