Sayfa 33/888 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 257 - 264 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Ben malı 46.5 ortalamayla sattım bugün ufaktan 44.08 'den 250 lot aldım 43 den 250 42 den 250 41 den 500 40 dan 1000 alırım paşa gönlü bilir bu işler böyle 46 üzeri satarım hadi bakalım ring burda ben burda ben çok eskiyim sadece yeni sayfam

2.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Tahtanın zaten eskilerden baska yatırımcısı yok ki. Nette alan yabancı ona verenler tahtayı yapan ekip. Bizim için ha 40 ha 47 olmuş. Ne fark edecek. Takasta 1.760.000 küsur mal var. Kisa fiyat hareketlerine odaklananlar varsa saygı duyarım. Fiyat alıp satmak için baska bir sürü tahta var her gün inip çıkıyorlar.
    Ha bir de bizim tahtayı kartal belediye başkanı yapmasın. Adamin keyfine kaldık gündeme girebilmek için.
    Aynen öyle kartal belediye başkanının keyfine kaldık. Artık onun keyfi nasıl yerine gelecek bir beklentisi mı var ( sağ eli mi kaşınıyor yoksa başka birşey mi ? ) bunu hiç bilemeyeceğiz . Hiç kimse kusura bakmasın 5000 liğin askısı ile bunun hiçbir bağlantısı yok o yüzden ona bağlamayın. İki süreç her halükarda paralel ilerleyebilir . Gündeme girmesi demek komisyona havale edilmesi anlamına geliyor zaten o süreç ayrı olarak işleyecek ve bu süre zarfında 1000 lik askı süreci de dolmuş olacaktı.
    Bu kadar insanı helal olmayan parayı kazanalım diye mağdur edenlerin yüzü gülmesin inşallah

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : metalurjist; 29-01-2020 saat: 21:04.

3. Tek guzel yani takasda yatırım.finans almış genelde yabancıya virmanlar city bank artırmış gibi 1000 kusur lot

Kapanış 40.50 Basmaya devam. Alıştık...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu a1 i anlamak mumkun değil adam karina islem yapıyor hala tahta yapıciya otuzbir yolluyor. Adam guc bende diyor. Parasıyla değil mi diyor. A1 de karina işlemi hala beğenmiyor. Fesuphanallah...

6.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Bu a1 i anlamak mumkun değil adam karina islem yapıyor hala tahta yapıciya otuzbir yolluyor. Adam guc bende diyor. Parasıyla değil mi diyor. A1 de karina işlemi hala beğenmiyor. Fesuphanallah...
    Başka oyuncu istemiyor.. tek spek biziz gelmeyin buraya diyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 33/888 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •