Sayfa 336/889 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    https://yadi.sk/i/WAyW-4FhLDUbmw

Salı günü başkan meclis karar bağlayacak dedi, neyi bağladılar? Bunu planlı yaptıklarını düşünüyorum. Bu plan tadilen zaten komisyondaydı. Gündeme alınması demek kabul edilmesi veya reddedilmesi için meclis oylamasına sunulması demek. Oylama falan olmadı veya ben görmedim. Niye tadilen komisyona sevk edildiği bile açıklanmadı. Oldu bittiye getirip kaldırdılar. Sanki ilk defa meclise geliyormuş gibi sevk ettiler. Oyunun daniskası çevrildi. Benim anladığım bu.
    Üstadım, bu planlar herkesin menfaatlerini ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan dünyanın en zor işleridir. Tadilat demek bunu değiştirin demek. Onlar zaten perde arkasında bunları konuşmuşlardır, çünkü komisyonda her partinin adamı var. O komisyondan kabul oyuyla gelmiş olan bir şey meclis tarafından zaten reddedilmez.

Sanki ilk defa meclise geliyormuş gibi sevk ettiler.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Üstadım, bu planlar herkesin menfaatlerini ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan dünyanın en zor işleridir. Tadilat demek bunu değiştirin demek. Onlar zaten perde arkasında bunları konuşmuşlardır, çünkü komisyonda her partinin adamı var. O komisyondan kabul oyuyla gelmiş olan bir şey meclis tarafından zaten reddedilmez.

Nasıl olduğunu ben de biliyorum. Burada yapılan işlemin ne boyutta olduğunu herkese açıklamaları gerekiyor. Tadil aşamasını bilmek hakkımız. Dün toplantıda gündem maddesini okudu geçti. Neyi karara bağladı veya bağlayamadı bilen yok.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Oyun için de oyun dönüyor, ve eminim ki kimsenin ummadığı anda hisseyi alacaklar.Sadece onların bu iş bitti dediği anda gidecektir hisse. En son biz duyacağız yine tabii

4.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Nasıl olduğunu ben de biliyorum. Burada yapılan işlemin ne boyutta olduğunu herkese açıklamaları gerekiyor. Tadil aşamasını bilmek hakkımız. Dün toplantıda gündem maddesini okudu geçti. Neyi karara bağladı veya bağlayamadı bilen yok.
    İlgili komisyona sor öğren, gayet tabiki hakkın. Elinden tutan mı var ?

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    İlgili komisyona sor öğren, gayet tabiki hakkın. Elinden tutan mı var ?
    Sordum, ayrıntı vermiyorlar. Üzerinde çalışıyoruz, kısa zamanda sonuçlandıracağız demekle savuşturuyorlar.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Sordum, ayrıntı vermiyorlar. Üzerinde çalışıyoruz, kısa zamanda sonuçlandıracağız demekle savuşturuyorlar.
    Yahu ayrıntıdan sana ne üstadım. Yol nereden geçecek, cami nereye yapılacak, park ne tarafta olsun vs. Seni ne ilgilendirir ? Tamam çok uzun zamandır beklemedesin biliyorum ancak işin cılkını da çıkarmayın. Bitti mi bitti, sana lazım olan bu. Gayet tabiki bu işin uzaması bir çok dostumu ziyadesiyle gergin yaptı, bir de üzerine abidik gubidik ilan milan işleri. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez böyle bir şeytanlık yapacakları. Sen de haklısın.

7. Eskilerden baskasi beklemeyi göze alması çok zor alışık degillerdir. Takası dağıtan kaç lot verdiğini bildiği için o lotlar gelene kadar bekler eylül de gel şarkısı gibi alpay zamanın da ne güzel söylemişti. Sakin ola ki buraların altına basamaz gibi bir dusunceye saplanıp kalmayın zamanın da gördüğümüz gibi adamların ellerinin ayarı yok. Alan çokda aşağı satan coksa yukarı klasik kural nasılsa zaman onlardan yana.

8. Evet isteseler daha asagilara da basabilirler ama gorduk ku olumlu gelismelerde hizlica 100 lere cekme potansiyelleri var. Eylulde gorusuruz diyip fisi cektiler simdilk

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 336/889 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •