Sayfa 393/888 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Fiyat tedirginlik yaptığı için satana odaklanıyoruz. Bir de alan var ki adamlar satmis gözüküyor. Mesela icbct ikiyuzbin üzerinde mal verdi hakeza a1 bir dünya mal verdi gözüküyor. Ama ne hikmetse dolaşıma girmiş sözde bu mallar hiç paniklemiyor hiç tahtaya lot olarak gelmiyor kademeler kalinlasmiyor... demek ki yüzde doksan ihtimalle kendi mali adamların cepten cebe yaptılar... velev ki gerçek yatırımcı satmış tahta yapıcı almış olsun o zaman daha iyi adam mala oturmuş iyice deriz. Hulasa her yol tahta lehine çıkıyor.

Bütün tahtalar tavan tavan gidişini yaptı bunun birtek o tavan tavan eksiği kaldı artık bakalım o hareketleri tahta yapıcı ne zamana saklıyor bekleyip göreceğiz...

2. Bu hissede yorum yapmak çok zor, sizi her türlü duruma karşı koruyacak tek bir yol var o da hedefe kadar alım satıma girmemek. Yoksa bir yerde mutlaka dökecektir oyuncuları. Yarın ne karar çıkarsa çıksın sakin olmak gerek ister taban ister tavan yapsınlar en kötü zaman kaybederiz biraz daha.

Ben bu yıl belediyenin bu sorunu çözüme kavuşturacağını sanmıyorum. İnşallah yanılıyorumdur.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Gençler heyecana gerek yok.
    Imar gerçek anlamda bu şirket için olmazsa olmazi fakat bist denen bataklık son dönemde tamamen temel ve teknik dışı bir fiyatlama gerçekliği ile karşı karşıya.
    Nedir o diye soranlara hemen cevabı verelim.

Takas evet yanlış duymadınız takas kimde toplanmış ise onun dediği dedik çaldığı düdük moduna girmiş durumdayız.
    Takası tutan patron yada spekülatör adına ne derseniz deyin ağırlık onun tarafta ise hayal bile edemeyeceğiniz fiyatlamalara yelken açar.

Bizler uzun zamandır aşağı tarafta hayal edemediğimiz fiyatlara indik çıktık kaldık şimdi yukarıyı hayal etmeye çalışıyoruz ama malesef bunun için aramızda şu anda paydaş olan yatırımcıların bir kısmının daha oyundan cikmasi yada çıkartılması gerekiyor.

Bu yazıyı uzun bir zaman sonra alıntılayabilirim muhtemelen fiyat benim bile hayal edemedigim rakamlara gelmiş olabilir o zaman dilimi içersinde ki gerçeklerle uyuşmadığı gibi insanlar ne kadar pahalı bunun bu rakamlarda ne işi var diye yorumlar bile yapıyor olacaktır.
    O zaman içinde zaten bizlerden kimse kalmamış yada büyük ikramiye çıkan kişi gibi elinde az lotu olan duyarsız birinde belki olabilir.

Son söz siz siz olun kendinizi yarına fazla odaklamayın hayal kırıklığı yaşamayın kendinizi strese sokmayın.
    Sabır her şeyin ılaci eğer yiyecek ekmeğimiz varsa rızkınızı allah vermekte. Umarım her kes hakettiğini alır.

5. Unutmadan birde ülkenin gerçeklerinden asla kopmayın bir ekmek kaç tl en dandik araba kaç para orta yollu bir araba kaç para ehh eli yüzü düzgün bir arsa kaç para gibi.

200 bin tl altın da araba yok biraz ithal eli yüzü düzgün dersen 300 400 biraz üst segment 600 700 kıyak bir şey olsun diyenlere 1 milyon üzeri fiyatlar hoşgeldin diyor.

6. Piyasa değeri 570 mly bu piyasa değeri satıştan çok alışı tetikleyen değerler.İmar çıksın veya çıkmasın burası insanların kafasını karıştırabilecek seviyeler değil.

7. Tam 9 ay önce 265 tl ye eve küçük bir elekrikli makine almıştım bugün tesadüfen fiyatını gördüm aynı makine 540 tl olmuş. Bizim tarlanın 5 yılda ite kaka imar çıkıyor diye yaptığı prime bakınca akıl almıyor.Tekrar 60-70 tl ye verseler ne yazar.

Eczyt da ve bizimkinde bir heyecan var, bakalım ne planlıyorlar?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 393/888 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •