Sayfa 4/888 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Sizleri bilmem ama üç yıldır beklediğim yetti. Üstüne kabak tadı verdi. Arsasınında, kartalınıda, imarınında ......ilk fırsatta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

2.  Alıntı Originally Posted by mete013 Yazıyı Oku

Sizleri bilmem ama üç yıldır beklediğim yetti. Üstüne kabak tadı verdi. Arsasınında, kartalınıda, imarınında ......ilk fırsatta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tarkan ve eczacıbaşı bekliyorsa biz de bekleriz..3 yıl neki dededen arsa kalıyor bazen insanlara. Olmadı bizim torunlara kalır tarlamız..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Belediyeyi aradım bizim planı başkan imzalamış 23 ünde askıya çıkacak dendi. Yeni başlığın ilk güzel haberi (5000 lik ) ...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hadi inşallah, bu hafta olması yönünde beklentim vardı, Şubatta Kartal gündeme alır mı, Soğanlık askıda iken gündeme girmişti sanki
     Alıntı Originally Posted by metalurjist Yazıyı Oku
    Belediyeyi aradım bizim planı başkan imzalamış 23 ünde askıya çıkacak dendi. Yeni başlığın ilk güzel haberi (5000 lik ) ...

5.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    Hadi inşallah, bu hafta olması yönünde beklentim vardı, Şubatta Kartal gündeme alır mı, Soğanlık askıda iken gündeme girmişti sanki
    Şimdi onları da aradım. Gündem şuan belli değil ama geçenlerde yazmıştım ,1000 lik hazır başkana sunum yapılacak o yüzden bekletiliyor diye. Kartal belediye başkanına sunum yapılmış . Bence Şubat gündeminde yer alırız.

6. Değerleme geçen sene 24 Ocak ta gelmişti, bu sene nasıl olur sizce, askıdan sonra gelecek gibi

7. Geçen seneki değerlemede patron özel bir firma bulup değerlemeyi düşük göstertmişti (Haysiyetsiz firmada hiç alakası olmayan yerleri emsal göstermiş ,hatta fiyat bilgisi aldığı kişileri aradığımda bizim bölge için o derece düşük değerler olmadığını öğrenmiştim.)
    Ben bu yüzden değerleme tarafı ile şuan ilglenmiyorum. Önemli olan 1000 liklerin görüşülmesi ve paftaların artık kesinleşmesi . Bundan sonraki süreç 5000 likteki gibi olmayacaktır.Çünkü 5000 lik yaklaşık 800 dönümlük bir alan için yapıldı ve alan büyük olduğundan süreçler ve itirazlar hiç bitmedi. Bundan sonra her koyun kendi bacağından asılacak (daha küçük parçalar olarak)
    Bu arada ECİLC her ne kadar ana konusu ilaç olsada ,Eczacıbaşı holding vesilesi ile o bölgede 300+ dönüm arazisi var ve şuan %6 ya yakın artıda . Tesadüf olabilir mi evet ama bence onlarda haberi aldılar...

8. Bundan sonraki süreçte 1000 lik planda büyük olan avantajlı diyebilirmiyiz, sonuçta kurulan bir dernek ve yıllardır takip ettikleri bu konu sebebiyle Ecilc grubu istikrarlı bir çıkış içinde 4 aydır, bizim tahtada ise haber akışına göre hareket olacağı için 46,60 ta yapılan 100 bin lot işlemin kokusu yakın zamanda imar gelişmesi olursa ortaya çıkar bence

Sayfa 4/888 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •