Sayfa 433/888 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bak şimdi, yersen kıyamet gibi zararına işlem gerçekleşiyordur. Dün 102 den alan 98 den veriyordur. Dün 100 üzeri almak için birbirini ezenler, 97-98 i beğenmezler. Çok komiksin spek...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne çalkalıyorlar ama

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. nakış gibi işlediler tahtayı
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. Çok ilginç zamanlardan geçiyoruz. Malın değerli olduğu zamanlar. Çok şükür diyelim.

Hayırlı sağlıklı günler, hayırlı kazançlar.

Daha neler göreceğiz? Allah Allah... Aman nazar değmesin.

İmardan sonra twitcilerin dediği gibi bir Kent vakası yaşanır mı acaba? Kağıt çok agresifleşti. Patron piyasadaki malı hüplettiyse neler olur bilinmez.

6.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    İmardan sonra twitcilerin dediği gibi bir Kent vakası yaşanır mı acaba? Kağıt çok agresifleşti. Patron piyasadaki malı hüplettiyse neler olur bilinmez.

Benim beklentim ederini bulsun yeter.. anormal fazla fiyatlandırmada gözüm yok... ki arsa sadece fabrikanın markanın değerini bilemezsin hesaplayamazsın ama arsanın değeri 3aşağı 5 yukarı belli...

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Benim beklentim ederini bulsun yeter.. anormal fazla fiyatlandırmada gözüm yok... ki arsa sadece fabrikanın markanın değerini bilemezsin hesaplayamazsın ama arsanın değeri 3aşağı 5 yukarı belli...

Aynı fikirdeyim. Ederine gelsin, uzaya gidecek olsa çıkarım. Çok yorulduk yeter.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku

Arsa için kafanızdaki deger nedir?
    Sakıncası yoksa paylasabilirmisiniz.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 433/888 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •