Sayfa 511/888 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Daha açık ve net ol. Ben çok net yazdım. 25 yıldır bu bist denen yerde olan çok fazla kişi yoktur. Yazdiklarim ortada daha ne dememi bekliyorsun. Yasal mevzuat ortada . Onu geçtim beni takip eden herkes zaten neyi savunduğumu biliyor daha başka ne diyebilirim. Fiyatı hesaplaması en kolay olan şirket kartalda tarlası var araziye dönüşmek üzere ve kasada bursa arazisinden satışından kalan nakit para var . Bunların üzerine ne yorum yapabilirim. Bazı telegram twitter gruplarında yazanlar gibi mi davranış sergilemeli. Ben bugüne kadar doğru bildiğimi yazdım başka bir şey de yazmadım. Bugünde artık kendime göre doğru olan yazmamak onu yapıyorum. Herkes bu saatten sonra kendi riskini yönetecek ve kendi kararlarını uygulayacak. Her yiğidin yoğurt yemesi farklıymış.

Son olarak tüm gerçek yatırımcılar hak ettikleri kadar kazansın.

Allah sağlıklı sıhhatli ve helal kazançlar nasip etsin.
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Gazman efendi geçmişte çok hararetli yazılar yazardı, insanları hisseye bağlamak için. Pek bir durulmuş gördüm.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Daha açık ve net ol. Ben çok net yazdım. 25 yıldır bu bist denen yerde olan çok fazla kişi yoktur. Yazdiklarim ortada daha ne dememi bekliyorsun. Yasal mevzuat ortada . Onu geçtim beni takip eden herkes zaten neyi savunduğumu biliyor daha başka ne diyebilirim. Fiyatı hesaplaması en kolay olan şirket kartalda tarlası var araziye dönüşmek üzere ve kasada bursa arazisinden satışından kalan nakit para var . Bunların üzerine ne yorum yapabilirim. Bazı telegram twitter gruplarında yazanlar gibi mi davranış sergilemeli. Ben bugüne kadar doğru bildiğimi yazdım başka bir şey de yazmadım. Bugünde artık kendime göre doğru olan yazmamak onu yapıyorum. Herkes bu saatten sonra kendi riskini yönetecek ve kendi kararlarını uygulayacak. Her yiğidin yoğurt yemesi farklıymış.

Son olarak tüm gerçek yatırımcılar hak ettikleri kadar kazansın.

Allah sağlıklı sıhhatli ve helal kazançlar nasip etsin.
    Ben de gayet net yazdım, yanlış anlama. Dünle bugün arasındaki fark nedir? Hissede sadece rakam değişti. Yazılarınız hep imarın hisseye katacakları adınaydı. O zaman da imar çıkmamıştı ve hala da çıkmış değil. Ne değişti de yazmayı bıraktınız? onu anlayamadım o kadar. Sizin fikirlerinize hep değer verdik. Şimdi de burada olmanızı arzu ederdim. Hepsi bu. Şunda haklısınız herkes kendi hesabını yapmalı, yapıyor da.

3.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    İyimser ol.
    İyi olcak.
    Subliminal mesaja gerek yok.
    Çamuru gören görüyor zaten
    50 çarpi 12
    Turgg
    15 Haziran 2020
    46,94
    Benim hissede olmamın nedeni biraz duygusallık oldu.Ruya görmustum 14 Haziran' da.O rüyanın pesindeyim.
    Patron ve grubu .Tahta yapıcı diyelim en iyisi.
    Çete de diyebilirsin.
    Göle şu gelene kadar kurbağanın gözü patlarmış.Biz o süreci beraber yaşamadık mi
    Buradaki olumlu yorumlari yapan bizler, insansı insanlar, sayesinde ayakta kalmadık mi ?
    20 leri beraber gördük.Oradaki baskıyı ne çabuk unuttunuz.
    Karaktersizler , hayvansı insanlar , vicdandan mahrum kalanlar her yerde.Buna şahit olduk.Hissr ile nasıl oynadılar.
    İşte bizler bu yoğun baskıda tutunarak , sabrederek bu zamana geldik.
    Hiç unutmam o kadar daralmistim ki tam satacakkem çok anlamlı bir yorum yazıldı bir paydastan.Ve tutundum.
    başarı çoğunlukla ipte aşılıyor kalmakmis.

Haklı çıktık.Sabrettik.Bu saatten sonra herkes kendi gerçeğini yasar.
    Sn Gazman iyi niyetli bir insan oldugundan şüphem yok.Cok faydası oldu.Nice arkadaşlar da böyle.Hala yaziyorYa yazmayanlar 30 rakamlrda baskı koyanlar nerdeler?
    Yılların verdiği bir kaynaşma olmus aramızda.Yorum göremeyince strese giriyoruz .😃

Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Benim hissede olmamın nedeni biraz duygusallık oldu.Ruya görmustum 14 Haziran' da.O rüyanın pesindeyim.
    Patron ve grubu .Tahta yapıcı diyelim en iyisi.
    Çete de diyebilirsin.
    Göle şu gelene kadar kurbağanın gözü patlarmış.Biz o süreci beraber yaşamadık mi
    Buradaki olumlu yorumlari yapan bizler, insansı insanlar, sayesinde ayakta kalmadık mi ?
    20 leri beraber gördük.Oradaki baskıyı ne çabuk unuttunuz.
    Karaktersizler , hayvansı insanlar , vicdandan mahrum kalanlar her yerde.Buna şahit olduk.Hissr ile nasıl oynadılar.
    İşte bizler bu yoğun baskıda tutunarak , sabrederek bu zamana geldik.
    Hiç unutmam o kadar daralmistim ki tam satacakkem çok anlamlı bir yorum yazıldı bir paydastan.Ve tutundum.
    başarı çoğunlukla ipte aşılıyor kalmakmis.

Haklı çıktık.Sabrettik.Bu saatten sonra herkes kendi gerçeğini yasar.
    Sn Gazman iyi niyetli bir insan oldugundan şüphem yok.Cok faydası oldu.Nice arkadaşlar da böyle.Hala yaziyorYa yazmayanlar 30 rakamlrda baskı koyanlar nerdeler?
    Yılların verdiği bir kaynaşma olmus aramızda.Yorum göremeyince strese giriyoruz .
    +1

5.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    İyimser ol.
    İyi olcak.
    Subliminal mesaja gerek yok.
    Çamuru gören görüyor zaten
    50 çarpi 12
    Turgg
    15 Haziran 2020
    46,94
     Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Hangi çağda yaşıyoruz ?
    Bilgi mi , uzay mi , dokunmatik çağ mi, dijital çağ mi, teknoloji mi , kapitalist çağ mi?
    Adına ne dersen de bu zaman dilimi insana insanlığa mutluluk, huzur getirmedi.Aksine stres katsayısını , kaygıyı arttırdı.
    Ee ne yapacaksın.Bi kirli bilgi okyanusta durmadan , sürekli su iciyorsun.Onun yerine bu pislik düzende boğulmadan yüzmeyi hatta çok iyi yüzmeyi öğrenmek gerekiyor.
    Peki bunun icin ne yapacaksın?
    Huzuru , mutluluğu parayla karşılığı olmayan şeylerde arayacaksın.Bir tebessumde , doğada , dostta.
    Adam diyor ki başarı , başarı , başarı...
    Atamo parçaladı insanoglu.İnsanlığa ne huzur getirdi ne mutluluk.Yakti , yıktı.O kadar...
    Dünya savaslari...Milyonlarca insan öldü.
    Bence başarı .
    Bir kalbe dokunustur.İster bir çift güzel sözle , bir çift gözle ya da kalbe dokunan bir davranışla.
    Paylaştığın an basarilisin.Comert olduğun an...Umudu asilafigin an
    Doğaya görebilen gözle baktığın an.
    Vişne agacini tanımıyor , görmemiş hayatında çocuk.Sabah vişne reçelini yiyor afiyetle .Siz siz olun çocuğunuz ağaca çıksın , visneyi tanısin ve reçel yapsın asıl başarı budur bu kapitalist cagdA.
    Turgg çetesi.
    Ruhunu paraya satma .Acısını çekersin.
    Milletin hakkını ver.Adam kendi hissesine ECZYt ) çıkarmamak için alavere dalavere...Kazandırmamak için bu insansı insanlara neler yapıyor.O zaman borsadan çık git.Yo gitmez sistemsel açıkları çok iyi biliyorlar.Bari Turgg senedinde dengeyi bozma .Yok yemin etmiş bu hayvansı insanlar kazandirmamaya.

Forex , Hasan , Muratti ...
    Niceleri hisse 20 ler de 30 larda ki yorumcular.Nerelerdesibiz?
    Bize Gazman in dediği gibi sabırlı yatırımcı lazım.İyi niyetli , paylaşımcı , dürüst yorumcular.Vinn
    Turgg 80.00
    4 Eylul
    Su zaman diliminde salgın ciddi anlamda toplumu etkiledi.İnsan bio, kültürel , sosyal bir varlıktır.İnsani degerlerimiz kayboldu.Hayvansi insani kotulerken daha kötüsü robotik, dijital köleliğe doğru gidiyoruz.Acinasi bir durum.

Toplumun psikolojik sağlığı hiç iyi değil.İnsanlat gergin.Stres katsayısı çok yüksek. Siosyo , ekonomik , kültürel nedenler...
    Dokunmak yok, sarılmak yok...Üzülüyorum bu duruma.
    Yüz ifadesi yok.Maske tarih boyunca köleliğin simgesi olmuştur.İtaat edeceksin anlamında.
    Ormanda en tepede maskeni tak diyen yurdum insanı!Ne dedim sana bir hücre 48 saat boyunca % 35 eksik oksijen alırsa kanser hücresine dönüşür.
    Oksijen oksijen .Kan ve beyin ona muhtaç.
    Millet gergin.Bi o kadar da sınırlı.
    Hani nerde yüreğe dokunmak ?
    Şu süreçte garip guraba ne halde bilen var mı ?
    Ne yapıyoruz ? Hırs , kin , nefret , ego tohumumu ekelim.Oysaki paylaşma , yüreğe dokunma varken.
    Hani nerde empati.Neydi empati başkasının ayakkabısını giyip bir km yürümek.O yoksulun ayakkabısını giyin.
    Burdaku paydaşlardan hiç şüphem yok.Hepsi birbirinden değerli yardımsever insanlardır.Bulundugjnuz bölgenin okulunu arayın.Emin olun onlarca yoksul öğrenci var.Burdan kazandığınız rakamlarla bir ailenin mutfak masrafını karşılamak çok özel olsa gerek.Cok basit okulun mydurunde yoksul aile listesi vardır.Yurege dokunalim ki toplumun frekansı daha kötüye gitmesin.
    Bol kazançlar.

6 Ocak 2021

6. 6 Ocak 2021

İklim değişikliği ...Virüs ile nasıl bir algı yaratildiysa.Bunda da böyle olacak.Bence iklim değişikliği çok uzun vadeli bir durum.Bu bir dongu.30 yıllık.Kimi zaman kuraklık,kimi zaman bol yağış.
    Sistem algı yaratirsa gıda ve su sirketleri primlenebilir.
    Pengd 5.44
    Pinsu 8.29
    Kerevitas 6.84
    Uluun 12.10
    Bilişim , dijital bir dünya.Dokunmatik Z kuşağı .
    Teknoloji ön planda mi olacak.Oyleyse
    Ardyz 47.86
    Smart 8.62

Rüzgar enerjisi
    Naten 34.60
    Seferihisar iyi eser .

Bedelsiz potansiyeli senet TURGG 127.20

Gayrimenkul her daim onemli .Nüfus .Arazi sirketleri
    Turgg
    Mipaz 4.76
    Polho 3.90

O zaman yeni dünya düzeni algı ile
    Gıda , Şu , Gayrimenkul , Bilişim.

En kral yatırım şu dönemde nakit para.

Yatırım tavsiyesi olarak değil .Farklı pencere .İstişare halinde olalim.
    Benim takip listem .
    İnşallah bol bol yüreğe dokunuruz.

7. Vahşi atlara binmeye çalışınca sert hareketler yapıp sırtından atmaya çalışır insanı... dikkatli olmak lazım kızgın ata binerken...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Vahşi atlara binmeye çalışınca sert hareketler yapıp sırtından atmaya çalışır insanı... dikkatli olmak lazım kızgın ata binerken...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Düşen düşmüştür üzerinden, artık uysal olsun da yoluna gitsin.

Sayfa 511/888 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •