Sayfa 523/888 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    KAP *** TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. *** TURGG *** Değerleme Raporu

Kartal Arazisine İlişkin Gayrimenkul Değerleme Raporu

Değerleme Raporu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Bildirim İçeriği
    Değerlemeyi Yapan Kuruluş : ARTI GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.
    Değerleme Raporunun İçeriği : İstanbul Kartal İlçesinde Bulunan Şirket Arazisinin Değerlemesi
    Rapor Tarihi : 08.01.2021
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin İstanbul Kartal'da bulunan arazilerine ilişkin 31.12.2020 değer tarihli gayrimenkul değerleme raporu
    ektedir.Kamuoyununve pay sahiplerinin bilgisine sunarız.

-KAP-

https://www.kap.org.tr/Bildirim/898390
    Şirket sağolsun değerimizi hatırlatmış bize...
    tarlalarımız 23milyon anca edermiş......
    Ama hıyar ekersek daha iyi olabilir gibime geliyor yoksak kısrağımıza otlak mı yapsak ki?
    Mezar fiyatları da artmış istanbulda mezar olarak ayırsak bana sağlam alan düşer haaaaa...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Rapor çok uzun sakin kafayla hafta sonu okumak lazım yeni bir şeyler varmi kopyala yapistirmi yapmışlar okuduktan sonra yorumlarız.
    81 sayfa geçen senelerdekinden ne farkı var bakmak lazım ama zihniyet aynı.... amaç belli.... şaşırtmıyorlar....

3. Buraya en son 17-08-2018 tarihinde yazmışım.O gün hisse fiyatı 29,68 TL idi.Şimdi ise 130 TL.Nereden nereye.O zamanlar A1 Menkul çetesi vardı.Hisse azıcık bir yükselse hemen satışa geçerdi.O zamanlar hissenin 40 TL olması bizim için büyük hayaldi.Burası o zamanlar çok hareketliydi....
    O zamanlar en meşhur söz "mal yok" sözüydü.Görüyorum ki hisse 130 TL ama hala mal var.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

4. Mal her zaman vardır. Soru, hangi fiyata mal var, önemli olan o. Bak artık 40 tlye hatta 100 tl ye mal yok.

5.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Buraya en son 17-08-2018 tarihinde yazmışım.O gün hisse fiyatı 29,68 TL idi.Şimdi ise 130 TL.Nereden nereye.O zamanlar A1 Menkul çetesi vardı.Hisse azıcık bir yükselse hemen satışa geçerdi.O zamanlar hissenin 40 TL olması bizim için büyük hayaldi.Burası o zamanlar çok hareketliydi....
    O zamanlar en meşhur söz "mal yok" sözüydü.Görüyorum ki hisse 130 TL ama hala mal var.
    Sen satarsan ben satarsam mal var niye Olmasın ki ??? Bende mal var örneğin

6. İnsan bi nezaketen hoşgeldiniz der.Bir latife yapayım dedim, bilenmiş gibi anında savunmaya geçtiniz.Sakin olun eski paydaşlar...
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

7.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    İnsan bi nezaketen hoşgeldiniz der.Bir latife yapayım dedim, bilenmiş gibi anında savunmaya geçtiniz.Sakin olun eski paydaşlar...
    Yok efendim kızmak ne demek bizim ki hep latife... lakin kısrağı dinlendirmek lazım arada çok terledi biraz tarlada otlasın imar çıkıncaya kadar zaten değeri de otlak kadar tarlaların..... çok yormayın kısrağımızı biraz da sırrından atmak için yoruldu zaten...

8.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Buraya en son 17-08-2018 tarihinde yazmışım.O gün hisse fiyatı 29,68 TL idi.Şimdi ise 130 TL.Nereden nereye.O zamanlar A1 Menkul çetesi vardı.Hisse azıcık bir yükselse hemen satışa geçerdi.O zamanlar hissenin 40 TL olması bizim için büyük hayaldi.Burası o zamanlar çok hareketliydi....
    O zaman yeni sözümüz 4 haneye mal var!! Altı kesmez patron efendi!!!! olsun

Sayfa 523/888 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •