Sayfa 532/888 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Hissede olup da gören, o günlerden bir biz kaldık galiba.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben farklı bir filme geçeceğimizi düşünüyorum ... bu ilk filmin devamında çekilecek filmin adını “Küçük Yatırımcının İntikamı”adını verdim..... Hayırlısı artık....

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Mutlu aküden beri sessiz sedasız bekliyorum.Eskilerden tahminen 10 kişi var veya yok.İnatla bekledik.Azimle sıçan mermeri delermiş.Fakat bu patron bizi çok yıpratmış.Parayı katlamışım 6 ya nebir sevinç var nede çoşku.Ekrana öyle mal gibi bakıyorum.Allah hepimize doğru harcamak doğru yolda kullanmak nasip etsin.Selamlar.

3. Bir elin bilenediniz iki elin parmakları kadar kaldık aynen katılıyorum. 3000 5000 hacimle 20 kişi yazardı, faydalı bilgiler paylaşanlarda azımsanamayacak kadar vardı, hisse sayesinde imarla ilgili, il, ilçe meclisleri ile ilgilide bilgi sahibi olduk, filmin sonunda gülen biz olalım.

4. Zaman su gibi geçti

5. Bekleyen lot ne kadar arkadaşlae

Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Bekleyen lot ne kadar arkadaşlae
    ....

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Eczyt da tavan, ecz. holdingin arsaları bizim arsaların pardon tarlaların 5 katına yakın, yakın olan bişeyde imar

8.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Üç yıldır aynı ipte asiliyoruz.Kol mol kalmadı.Ustune üstlük bir de tartaklama yok mu ...Yine de o ipten düşen yok.Simdi sallama donenine geçtiler.Ha gayret biraz daha sabır.Birbirimize destek çıkalım.
    Vinnn
    Turgg 47.42
    19 Şubat
    17.35
    Bir kafes.Kafesin içinde bir kuş.Sahibi sağa ve sola olmak üzere iki seçenek sunmuş.Kus
    bir sağa , bir sola.Kendini özgür zannefdiyor artık.

Oysaki özgürlük tabiat anada idi .Ormanda idi.Ne çabuk unuttu.
    .Atasinin geleneksel bilgilerini , tecrübelerini , felsefesini bir hastalik bahanesiyle unutturdular.Onsan uzaklastirdilar.Ocu dediler.
    Kültürel kodları tarumar ettiler.
    Kim ki ?
    Sahip .

Bundan sonra ya köle olacak.Ya da yeniden doğuşunu gerceklesstirip özgürlüğünü tekrar kazanacak.Uyanis ile kendi degerlini daha iyi idrak edecek.

18 Ocak 2021
    Pazartesi
    Turgg 171.20
    ECZYt 39.26

Sayfa 532/888 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz