Sayfa 535/888 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Bu hacimler boşuna yapılmıyor. Artık ben de sermaye artırım hikâyesine inanmaya başladım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bu hacimler boşuna yapılmıyor. Artık ben de sermaye artırım hikâyesine inanmaya başladım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sermaye artırımı olursa hisse fiyatına nasıl yansır?

3. Mutlu aküden bu günlere geldik. 30 yıllık devlet memuruyum. 5 kuruşum olmadı. 5 - 6ay önce delirdim. Yüklü miktar(bana göre) kredi kullanıp bu çocukluğunu bildiğim kağıda girdim. Bir karavan aldırdı şükür. Hedefim oydu. Kalanlara bol kazanç dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by özalp Yazıyı Oku
    sermaye artırımı olursa hisse fiyatına nasıl yansır?
    Borsada yatırımcılar çıldırmış gerçek ederinin 5-6 katına fiyatlanan şirketler var şu anda ... dolayısıyla ne olacağını kimse bilemez.. Twittercılar bir gelirse patron kahrolur....

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by Pegassus Yazıyı Oku
    Mutlu aküden bu günlere geldik. 30 yıllık devlet memuruyum. 5 kuruşum olmadı. 5 - 6ay önce delirdim. Yüklü miktar(bana göre) kredi kullanıp bu çocukluğunu bildiğim kağıda girdim. Bir karavan aldırdı şükür. Hedefim oydu. Kalanlara bol kazanç dilerim.
    böyle güzel hikayeler çok hoşuma gidiyor. hayırlı uğurlu olsun , güzel günlerde bol bol gezin inş.
    arada bizim tarlaya da uğramayı unutmayın ama
    1 ortak daha düştü . biz beklemeye devam
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    böyle güzel hikayeler çok hoşuma gidiyor. hayırlı uğurlu olsun , güzel günlerde bol bol gezin inş.
    arada bizim tarlaya da uğramayı unutmayın ama
    1 ortak daha düştü . biz beklemeye devam
    Patron amacına ulaşıyor tektek alıyor malı.. eşeği kaybettirdi şimdi bulan bırakıp gidiyor sevincinden....

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Borsada yatırımcılar çıldırmış gerçek ederinin 5-6 katına fiyatlanan şirketler var şu anda ... dolayısıyla ne olacağını kimse bilemez.. Twittercılar bir gelirse patron kahrolur....

patron çıldırmasa bari

8. Tarih tekerrürden mi ibarettir??

Sayfa 535/888 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz