Sayfa 544/889 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. İyi de, burada 19 bin liradan alıp bekleyen yok. O twitter mecrasında. Cevabı orada verilmeli. Biz zaten bu arsanın dolayısıyla şirketin ederini biliyoruz. O düzeylere ulaştı zaten. Burada bekleyen herkes bunu bilir. Bizim beklediğimiz borsanın doğası gereği oluşacak spekülasyon. Nasıl ki yıllarca değerinin çok altında yıllarca süründürdüyse şimdi de değerinin üzerinde bir fiyatla elimizden alacak. Bu işin doğası bu. Unutmayalım şirketin elinde arsa var. Bizim elimizde o şirkete ortak olduğumuz senetler. Nasıl biz yıllarca satsaydık değerinin çok altında elimizden alınacaksa, şimdi oyun tersine döndü, bzim gibi pürüzleri temizlemek için değerinin üzerinde prim verecek. Bunu uzun zaman önce bugünler için Gazmanbaba dillendirmişti(Mealen).

Bugün İmar komisyonundaki bir arkadaş ifade ediyor. Uygulama planları tamam meclise sunuyoruz diye. Bu son yükselişin nedeni de bu olabilir. İşin sonuna geldiik gibi. Enseyi karartmayalım.

2. Aynen toplamı sıfır olan oyun. Bizden alan düşünecek bu saatten sonra... Şubat ayı bu binlikler onanirsa hacim patlaması yasariz fiyat da iyice dehlerse biz de dehleriz.. ytd

Yoruldum, vallahi çok yoruldum. Filmin sonunu göreceğim diye inat ettim, şimdi ne göz kaldı görecek, ne psikoloji kaldı izleyecek.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Böyle zamanlarda sakin olabilmek önemlidir. Speğimiz yeni heyecanlı gençler ne tepki veriyor görmek istemiş olabilir. Bizleri zaten biliyordur, hislerimizi çok uzun süre önce dondurduk hala çözülmedi. Şahsen bir miktar 185 lerden satmıştım bugünkü düşüşe dayanamayıp bir miktarını aldım. Düşüş devam ederse diye tedbiri elden bırakmayıp kademeli alacam. İmar bu ay çıkar mı bilinmez bu belediyecilere en ufak bir güvenim yok. Uzun vade beklemeyi göze almak şart. Şahsen çok düşerse de ekranı kapatır bir kenara çekiliriz daha önce ki yıllarda yaptığımız gibi. Gerisi kısmet artık.

5. Hissesini satan hayrını görsun meşgul etmesin moral bozmasın....mt 25.30 satıcaz..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Sn Joker
    Kusura bakmayın şimdi gördüm.
    Doğa *****n kucagindaydim.Orman , Cakal ulumasi , ateş , domuzlar , semaverde çay , soğuk hava, Şile Darlık...

Açıkçası ekrana bakıp 200 leri görme niyetim vardı.165 i görünce üzülmedim değil.
    Sağlık olsun.

90 dan 100 e ulaşmak kolaydır.Oysaki O dan 1 e ulaşmak öyle değil.Elde bir veri olması lazim.
    Bizler O dan ulaştık buraya.
    Tecrübe , birikim, yasanmislik...
    Çamuru gorseydik 30 larda görürdük.Gokyuzune baktık.Digrusunu yaptık.
    Şimdi anlıyoruz.

Teknik analiz , temel , takas ...Elbette önemli .Ama önemli olan psikolojidir.
    Sağlam psikoloji.
    Birçok badire atlatıp taban da gorduk bu senette.Pes etmedik.
    Bu seviyelerden satanlar oldu.Saygi duyduk.İyi niyette bulunduk.
    Benim hedefim duygusal demiştim.
    Hissikablevuku ( altıncı his )...

Ça
    Turgg 165
    27 Ocak
    est. abi ne kusuru
    doğaya kaçarak en güzelini yapmışsın.
    hisseye de güvenin tamsa , borsayı kafadan silip doğada olmak en güzeli.
    hissemiz ne yapacak bakalım. tepeden %20 yedik. endeks dönerse en hızlı tepkilerden birini vermemiz lazım diye düşünüyorum
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Paydaşlar sakin ne bu şiddet bu celal.

Benim kimseye kinim garazim falan yok ama siz acaip hırslanmışsınız relax sakin ol.

Ben ne yazmışım bu topige ilk günden bu yana ve en son olarak iyi okuyun.

Bahsettiğim fiyat twitcilerin aldığı ve gördüğü yüksek rakam burada gerçek arazi yatırımı yapan kimin o fiyattan malı var.

M2 19 binden alıp kime satmayı düşünüyordun da şimdi ağlamaya başladın dedim bu gerçek değilmi.

Hadi aldın o zaman paşa paşa bekleyeceksin imar çıkacak ve piyasa fiyatlamaya başlayacak se in arazini projelerini spekülasyon olacak.

Ama sen bist denen bataklıkta bugün alıp yarın para kazanmaya gelmişsen ve de avlanmissan ağlamayacaksın.

Eskilere asla bir lafım olmaz olmadı da herkesin maliyeti belli ve herkes riskini bugüne kadar başarıyla yönetmiş.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını.

Ama burada bana laf sokmaya çalışmayın ne bugün ne yarın nede geçmişte asla fırsatçılık yanar dönerlik yapmadın yapmamda bana ters.

Ama sizde sadece pozisyonlarınız doğrultusunda yorum yapmayın tarafsız olun at gözlüklerini çıkartın.

Yine belirtiyorum arazi misal 15 bin eder şu ortamda imar çıkar 20 bin eder proje yada bir gruba satıyorum derler 30 bin olur çağrı yapıyorum derler 40 bin olur manipülasyon la belki 60 bin de olur ben asla bunları bilemem sadece fikir yürütebilirim ama birileri twttirda illa burası olacak diyorsa onlara dikkat edin eskiden günlük 10 bin lot işlem oldumu çok işlem var diyurduk imar beklentisi belediye toplantısı zamanlarım da 100 bin anca oluyordu şimdi maşaallah 600 700 800 binler havada uçuşuyor hacimsiz düştü denilen günler 300 400 bin lotlar.

Spk kuralları gereği zaten kimse kimseyi yonlediremez yasak eski yatırımcılar bilinçli ama yeni viste giriş yapan 1 küsur milyon yeni yatimci malesef çok heyecanlı.

Ben sadece yine üstüne basarak diyorum ki turgg çok özel bir şirket aktifin de sadece kartalda bulunan arazi ve kasada mevduat ta duran bursa arazisi satışından gelen nakit var. Ve bunları hesaplaması çok kolay .
    Sen de haklısında bak bakalım borsada herşey gerçek ederinden mi fiyatlanıyor şuanda yada eskiden bu hisse gerçek ederinde miydi ??? Twitciler yakaladı patronu öpecekler biz de keyifle izliyoruz.. ki bu zevkte bizim hakkımız yıllardır yaptıklarını sen de biliyorsun.... tweetciler bence zaten bu durumu biliyor amaçları sadece spekülasyon sıkıştırdığını öpmek... biz istiyoruz ki sakince oturalım 7 senedir yaptığımız gibi bekleyelim bize yaptıklarının cezasını çeksin patron.... yüksek riskli işlem yapan tweetcileri uyarmanın yeri burası değil ayrıca onların kendi riski bu.... (eğer hisse düşüşünde altım demiyorsan). Biz mesela yapıyormuyuz böyle işlem?? Artı vangıda dnısı falan yaparsalar risk diyoruz.. risk yoksa kazanç yok.... ya yıllarca oturup bekleyeceksin yada yüksek risk alacaksın çok kazanmak için... senin gibi bir üstat zaten bunları çok iyi biliyor ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Twitciler yakaladı patronu öpecekler biz de keyifle izliyoruz..
    N'oldu karar değiştirmişsin, geçenlerde patron topluyor diyordun üstadım. O tweetçi dediklerin işte biz trader ekibi oluyoruz.

Sayfa 544/889 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •