Sayfa 545/889 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    N'oldu karar değiştirmişsin, geçenlerde patron topluyor diyordun üstadım. O tweetçi dediklerin işte biz trader ekibi oluyoruz.
    Yooo ben patron toplamaya çalıştığını düşünüyorum tweetciler gelirse işi zor olur demiştim. Ne kadar geldiler bilmiyorum ama gelen patronu sıkıştırıp fiyatı arttırıyor eli yukarı çekiyor... daha çok Tweeterci gelirse patron 4 haneliye kadar sıkış yazmıştım.... değişen ne var sence? Malı olmayan ağlamasın... düşse de alsak diyen sessizce beklesin belki düşer...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ben ve benim gibilerin olmadığı yerde senelerce aynı fiyatta beklerdiniz. Sayın baddog mevzusunda da aynı şeyi yazmıştım. Bu tip kimde kaç lot olduğu herkes tarafından bilinen bir hissede patron hisseyi bir yere kadar baskılar. Tek bir günde 30 bin lot kaldırdığım oldu bu tahtada. Sen mi yapacaksın bu fiyatlamayı oturmuşun hisselerin üzerine gurk tavuk gibi.

Bir de şu malı olmayan ağlamasın lafları yok mu, he yok ...

3. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Ben ve benim gibilerin olmadığı yerde senelerce aynı fiyatta beklerdiniz. Sayın baddog mevzusunda da aynı şeyi yazmıştım. Bu tip kimde kaç lot olduğu herkes tarafından bilinen bir hissede patron hisseyi bir yere kadar baskılar. Tek bir günde 30 bin lot kaldırdığım oldu bu tahtada. Sen mi yapacaksın bu fiyatlamayı oturmuşun hisselerin üzerine gurk tavuk gibi.

Bir de şu malı olmayan ağlamasın lafları yok mu, he yok ...
    Allah senden ve tweetcilerden razı olsun benim için oturmaya devam oyuncu değilim ne yazık ki alyat taktiğim.. spekülasyon yapacaksanız hisse linizde olmadığında olumsuz görüş pompalamayın yeter ... daha önce de yazdığım gibi herşey olabilir artık rüyalar bile gerçek çıkabilir.... tweetciler ile fiyat arsa ederinden bağımsız artık......

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Allah senden ve tweetcilerden razı olsun benim için oturmaya devam oyuncu değilim ne yazık ki alyat taktiğim.. spekülasyon yapacaksanız hisse linizde olmadığında olumsuz görüş pompalamayın yeter ... daha önce de yazdığım gibi herşey olabilir artık rüyalar bile gerçek çıkabilir.... tweetciler ile fiyat arsa ederinden bağımsız artık......

Sn. paydaşım ne oldu birdenbire Orwell ve Tolkien uzun zamandır gözükmezlerken bu sıkışmada zuhur eder oldular, be anlam veremedim, var mı bir fikriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Sn. paydaşım ne oldu birdenbire Orwell ve Tolkien uzun zamandır gözükmezlerken bu sıkışmada zuhur eder oldular, be anlam veremedim, var mı bir fikriniz.
    Düşün de alalım diyorlar işte ...

6. tavan olduk
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    tavan olduk
    Neden acaba... alamadıysanız yazın buraya da anlayalım... benim de düşsünde daha fazla alayım dediğim başka kağıtlar var ama sayfalarına gidip aman şu risk var aman pahalı aman etmez bu kadar aman borsalar çökecek diye yazmışlığım yok... baktın patrona ucuzdan vermişsin malını baktın daha düşüremiyorsun baktın daha gidecek adam gibi piyasa fiyatından alacaksın.... yoksa başka hisselere bakacaksın eğer ucuz hisse bulabiliyorsan... tahtayı bozmaya çalışmayacaksın....

8. Tavanda ne kadar var arkadaşlar??

Sayfa 545/889 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •