Sayfa 578/888 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bu yazdiklarim haricinde oluşacak tüm dalgalanmalar piyasanın spekulasyonudur.
    Her şeye acıktır adama tükürdüğünü yalatir fiyat hareketleri bile gerçekleşebilir her iki yöne de.

2. Sağolasın Gazmanbaba bigilendirmen için, iyi akşamlar,

3. Bilmediğimiz birşey mi var, yeşil bir günde bu hareket normal mi arkadaşlar.

4. Gayet normal davranıyor bu zaten faliyeti olan bir şirket değil ve imar ile ilişkili gelişmeler uzun zaman almakta .

Mevcut fiyatlar tarla vasfında bur yer için emlakçılara ve ilgili emlak sitelerinde yapılan fiyatlandirmalara göre de biraz pahalı en son değerleme raporuna göre ciddi primli.

Ama fiyat oluşumu bunların hiç birine kısa vadede bağlı değil.
    Mal trade eden yaturumcida mi yoksa tahtaya yön veren spektemi...

200 rakamlarından 150 ve altına indiğine göre ve dahi sosyal medya platformlarında yapılan aglasmalar kufurlesmeler de gösterdiği üzere malı 200 civarı bir kışım trade eden yeni yatırımcılara yikmis o mam gelmedikçe bist gökyüzüne çıksa bile bunun umrunda olmayabilir.

Bende bir şey bildiğimden değil sadece uzun zaman geçirince bunları defalarca yaşıyorsun oradan öğrendik.

5. Vadesi 1 yıldan az olanlara göre bir tahta değil hele bist te trade edilecek en son yer burası.

Gidin hacimli yerlerde işlem yapın kısa gir çık yapıyorsanız yoksa burada her zaman kaybedersiniz.

Adam sana kendi elinden veriyor malı sayısı belli o mal gelmeden kendisi götürmez.
    En Azından şimdiye kadar öyle oldu.
    Yada büyük oyuncu gelecek ki oda buraya vu fiyattan zor .

6. Farzı misal 200 tl adam 1000 lot kitlemis diyelim fiyat 150 diyelim lot başı 50tl bin lotta ne eder 50bin tl zarar bu birinin zararı iken birinin karina dönüşecek adam bunun peşinde. 200 den alan da 250 den satıp lot başı 50 tl kar edecek en azından o niyetle aldi ama malesef en son alıcısı olduğunun farkına varamamış eğer elindeki malı satmayı düşündüğün fiyattan alıcısı yoksa masanın kerizi sen oluyorsun.

Özetle almayacağım bir malı satmak için o fiyatı bekleme diyor tahtacı.

Bugün de geçmiş olsun hepimize. Serbest düşüş devam ediyor. Bu böyle devam ederse 140, sonra 110

Endeks %1,23

Biz % -3,43

TURGG 155

8. Değerli arkadaşlar ,
    Turgg gerçekten tam bir yatırım hissesi.
    epey bir hissem mevcut. ve her on bin düşüşde bin lot ekleyerek gidiyorum.
    kendileri bilir. ben bir arsa aldım düşüncesi ile 3 yıl 5 yıl yada on yıl beklerim.
    gerçek yatırımcı için sorun görmüyorum. Bunu Gazman baba da çok güzel ifade etmiş.
    sonuçta bir egelico olacak hali yok:)
    selam ve saygılarımla..

Sayfa 578/888 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •