Sayfa 599/888 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Her canı sıkılan belli şartları taşımadan kap bildirimi yapabilir mi? Kap o şartları taşımadan nasıl bu bildirimi kabul edip yayımladı. Nerden baksan anlamsız geliyor.

2. İhraççının Sermaye Yapısına ve Yönetimin Kontrolüne İlişkin Değişiklikler ile İdari Sorumluluğu Bulunan Kişilerin Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin İşlemlerinin Açıklanması
    Açıklama yükümlülüğü;
    Bir gerçek veya tüzel kişinin ya da bu gerçek veya tüzel kişi ile birlikte hareket eden diğer gerçek veya tüzel kişilerin doğrudan veya dolaylı olarak payları borsada işlem gören bir ihraççının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95 ine ulaşması veya söz konusu oranların altına düşmesi halinde bu kişiler tarafından,
    Bir kurucuya it yatırım fonlarının doğrudan veya dolaylı olarak ihraççının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95 ine ulaşması veya söz konusu oranların altına düşmesi halinde kurucu tarafından
    yerine getirilir.

3. Kap açıklaması bu oranlara yaklaşmıyor bile, ama olsun, kapa haber düşsünde, alım yönünde düşsün, belki biri, bir gün %5 e açıklar....

4. Twittercı tayfadan gençten biri daha önce başka hisselerde de küçük alışlarını bildirmiş. Kafa karıştırıcı bir durum ama mutlaka burayı okuyordur o veya tayfasından birisi. Bizim beklentimiz belli çıkacak imar!!! Gerisi boş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Bir genel kurul daha yapıldı ve imar hala çıkmadı seneler geçti...

Okuduğum kadarıyla temennilerden başka bir şey somut olarak henüz ortada yok.

Dikkatimi çeken katılımcıların bu sene lot olarak yüksek olması buda demek oluyor ki spek bu arkadaşlara takmış durumda az kişide çok lot 175 bin civarında birde gitmeyip elinde tutanları sayarsak kabaca 350 bin civarı hisse birileri tarafından sabırla taşınmakta.

Bu kadar sığ bir yerde büyük lotlar imar çıksa bile somut gelişme yada yeni para girişi olmadan bu hisse kolay kolay yükselmez modunda gördüm.

Umarım kısa zaman da imar çıkar ve piyasa katılımıyla beraber hak ettiği fiyatlara bir an önce gider de bizlerde artık ortakligimizi gönül rahatlığıyla sonlandiririz.

Allah kısmet ederse borsa işini de bitirip kafa dinlemeye geçeceğim.

Zaten hamakta yatmaya alıştık.

Sn paydaşların analiz ve yorumlarını da bekliyorum özelliklede yüksek oranli yatırımcılar beklentilerini ve süreci bizlere birde kendi gözlerinden anlatsalar güzel olur.

Bakalım onlar neler görüp duymuşlar.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını...

6. Gazmanbaba nın hesabı doğruysa patron % 95 sahıpliğe ıulaşmış durumda. Yani dışarıda kalan % 5. Bu durmda patron kottan çıkış yapabilir. Evet ortaklıktan çıkarma için % 98 gerekir ama. Kottan çıkabilir demektir. Öyle olsa bunu hiç düşünmeden yapardı. Ben dışarıda 350.000 degil en az 500.000 lot oldugunu düşünüyorum.

7. Bu süreçte gördüğüm bir başka konuda twitter ve investing telegram gibi yerlerde bile haçı hoca üstad kesimi bizim burada yazdığımız temel ve mevzuatı iyice öğrenmişler artık eskisi gibi saçmalamanin bir katkısı olmadığını görmüşler ve onlar da burayı takip eder olmuşlar.
    Demek ki herkes paşa paşa ibb ye odaklanmış

Ben yine diyorum ağam ne alacaksa ben de onu almaya raziyim en fazla onun kadar daha beklerim ya sabır diyip ne zaman çağrı o zaman bu limanı terk ederiz.

8. Halka açıklığın %25'in altına düşmesi gyo statüsünü kaybetmesi demek değil mi ?

https://www.spk.gov.tr/Duyuru/Goster/201011/0
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 599/888 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •