Sayfa 691/888 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Patronun arsayı satmak istediğini nereden öğrendin çok merak ettim doğrusu?

2.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Herhangi bir iddiada bulunan olmadı. Sadece kısa sürede askıya çıkması temenni edildi. Herkesin aklı fikri var, araştırsın, sorsun. Kartal belediyesinin telefonu var, ararsın sorarsın. İmar planları elinize ulaştı mı? ulaşmadı mı? ne zaman askıya çıkacak? diye. Bu grupta kemikleşmiş eski yatırımcılar kaldı, onlar da kimseye aman alın satın falan demez. Aksine bilgilendirme tarzında fikirlerini yazarlar. Çok yazılıp çizilen bir grup da değildir ayrıca.
    Yarası olan gocunsun. Neden açıklama yapma gereği duydun ki?

3.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Patronun arsayı satmak istediğini nereden öğrendin çok merak ettim doğrusu?
    Bu benim öngörüm.daha önce bursadaki arsayı satmıştı.Fazla merak edilecek bir durum değil.....

4. Merhabalar, ben az önce üşenmedim aradım, önümüzdeki hafta askıya çıkacağı söylendi, yalnız gün vermediler, dileyen arasın, belki herkes ararsa bir iki gün öne çekerler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Merhabalar, ben az önce üşenmedim aradım, önümüzdeki hafta askıya çıkacağı söylendi, yalnız gün vermediler, dileyen arasın, belki herkes ararsa bir iki gün öne çekerler
    Emeğine sağlık, teşekkür ederim.İtibarın verilmiştir.
    Son düzenleme : KDZ.EREĞLİ; 30-06-2022 saat: 16:01. Sebep: ilave
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

6. Önümüzdeki haftayida iskalarsak temmuz 18e kadarda piyasalar kapalı. Şu iş bir nihayete ersede bizde ne olacak görsek. Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftayida iskalarsak temmuz 18e kadarda piyasalar kapalı. Şu iş bir nihayete ersede bizde ne olacak görsek. Y.T.D
    Bu yanlış bilgilerden bahsediyorum işte. Adam 18 temmuza kadar piyasalar kapalı yazmış. 13-14 Temmuz piyasalar açık.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Merhabalar, ben az önce üşenmedim aradım, önümüzdeki hafta askıya çıkacağı söylendi, yalnız gün vermediler, dileyen arasın, belki herkes ararsa bir iki gün öne çekerler
    Sana bilgi veren yalancının tekiyse? Ya da başından savdıysa? Ya da bu görüşme hiç olmadıysa? Nasıl inanalım?

Sayfa 691/888 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •