Sayfa 694/888 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Evet hersey bir muamma ama yeniden değerleme konusunda ben o kadar karamsar değilim. Çünkü aynı anda o bölgedeki diğer parsellerdede yeniden değerleme yapılacak ve arada uçurumlar olması dikkat çekecektir. Aynı zamanda degerlemeyi yapacak kurumunda hukuki mesuliyeti var dikkat etmesi gerekir. Şirketinde bu işten bir karı olmaz diye düşünüyorum.Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    10 gündür kartal askı standını hazırlayıp ilana çıkaramadı bu planları ve belediye yi kınıyorum, askı sürecinden sonra yapılacak olan sürecin hizlanacagini düşünüyorum,benim kişisel görüşüm değerleme raporu çıktından sonra arsanin satılacağını gelir paylaşımi ile uğraşmak istemeyecek lerini düşünüyorum,bunlar benim kişisel görüşüm, birşey bildiğim ve duyumum yoktur, zaten hissenin halka açıklik oranı çok düşük,sonra yüksek bı bedelsiz sermaye artırımı yaparlar diye düşünüyorum,arsa ile belkide şirketi de satabilirler bekleyip göreceğiz.

3. İthal panomu kullanacaklar. Yandaki okullardan birinden ödünç alamamislarmi maksat vatandaşın işi gorulsun biraz pratik olmak lazım topu topu bir ay kullanılacak ondan sonra haydi depoya kaybedilen zamana yazık.Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    panolar america dan gelecek böyle giderse,
    klimanın altın da yatıyorlardır imar memurları
    sorsan burunlarından kıl aldırmazlar,hakkımı helal etmiyorum öbür tarafta misli ile çıksın.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

5. o panoya asılacak arsaların/planların ağırlığına dayanabilece pano araştırıyorlar sanırım, çelikten olmalı, bizim yıllardan beridir çelikleşen kıramadıkları sabrımız/irademiz gibi sağlam olmalı, bu hafta denmişti kaldı 4 gün

6. Aski imar planları sona doğru gelirken tahta da hala ciddi bir alıcı yok aynı bist denen yerde de olmadığı gibi.

Bu gidişat aski başlasa bitse bile spek bize biraz zor gün yüzü gösterecek gibi.

En Azından imar süreci tamamlansin illa bir proje yada satış gelir paylaşımı vs bir haber gelecek o zamana kadar fazla da bir beklentiye girmemek lazım.

Bu hacimsizlik pek hayra alamet değil.
    Umarım spek hakkını verir.

7. Sayın gazmanbaba spekulatorun alım yapmamasinin bence hiçbir önemi yok kendi kaybeder. Önemli olan işlerin hızlı bir şekilde ilerleyip sürecin sona ermesi ve arazinin gerçek değerinin tespit edilmesi olacaktır. Surec tamamlandiginda hala bu fiyatlarda kalması durumunda hisseye yeni yatırımcılar muhakkak ilgi gösterecektir ve hisse gerçek değerini bulacaktır. Önemli olan matematiksel değerler bunun için tabiki soru işaretlerinin biran önce giderilmesi olacaktır.saygilarimi sunarım. Y.T.D

8. Sırf tansiyon şeker yükselmesin diye belediyeyi bile aramıyorum en son konuştuğumda kendimi zor tuttum.

Gençler aramızdan arayan varmi bugün bir değişiklik varmi.

Sayfa 694/888 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •