Sayfa 720/888 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Acaba kartal arazisi için bizim turgg ve eczacı grubu da böyle bir karar almış olabilirler mi.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Acaba kartal arazisi için bizim turgg ve eczacı grubu da böyle bir karar almış olabilirler mi.
    Sayın Gazmanbaba bu arazi ile ilgili benzer bir durum şuan için söz konusu değil belki ilerleyen dönemlerde bu gündeme gelebilir. Gelirse de şirket bunu kap bildiriminde de paylaşır. Saygılarımla iyi hafta sonları. Y.T.D

3. Ben forum da yazdıkça aşağı basıyorlar inşallah ucuza hisse almak isteyenlere bir faydam dokunuyordur.biraz daha aşağı bassalar ne iyi olurdu belki alt kademelerden alım yapmak için bekleyenler vardır onlarda faydalansın. Ne demişler yemeyenin malını yerler. Birazda küçük yatırımcı yesin bu spegin borusu ancak yeni tapular çıkana kadar öter oda 3-4 ay sürer sonrasında spek milleti surundurmek için sattığı malın peşinden koşsun dursun . Ky nasıl olsa hesabını yapmıştır onuda müsait bir biçimde takdim eder spege güzel bir yeni yıl hediyesi yapar. Bence kimse beni ciddiye almasın can sıkıntısından eğlenecek yer arıyorum alın yada satın demiyorum nasıl olsa tahtada ky koyun yerine koyan bir spek var . Neyse bu akşam bu kadar eğlence yeter nasıl olsa daha çok vaktimiz var herkese iyi akşamlar .Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Acaba kartal arazisi için bizim turgg ve eczacı grubu da böyle bir karar almış olabilirler mi.
    Sayın Gazmanbaba sabah size küçük bir yanıt verdim ancak sonra bende de soru işareti oluştu aldığınız bir duyum veya kulağınıza gelen bir şeymi oldu. Çünkü en nihayetinde bu arsa ile ilgili olabilecek muhtemel gelişmelerden biri bu en son edindiğim bilgiyi ben sizinle paylaştım sonrasında farklı bir gelişme olduysa bilgi sahibi değilim ama yeni tapular çıkmadan bu tür bir durum olmaz diye düşünüyorum tabi olursa bir iyi niyet mektubu veya talip şirket bunu yatirimcisiyla paylaşır bir kap atardı. Ama sanırım siz bu paylaşıma istinaden fikir bildirdiniz. Sağlıcakla kalın Y.T.D

5. Hayırdır bayram değil seyran değil bize teknik rapor yazmışlar (!)

Hissede yaşanan sert düşüşten sonra yükselen
    kanal alt desteğinden tepki hareketi
    gerçekleştirdiğini görüyoruz.
    Teknik göstergelere baktığımızda ise özellikte
    kısa vadeli göstergelerdeki pozitif görünüm
    hissedeki tepki hareketini destekler nitelikte.
    Hissenin desteği konumunda olan 207.20
    seviyesi üzerinde mevcut pozisyonlar
    korunabilir.
    Bu seviye üzerinde yukarı yönlü hareket ivme
    kazanacağından pozisyonlar kademeli olarak
    artırılabilir. Hareketin devamı halinde ise 222.60
    ve 236.70 seviyeleri hedeflenecektir.
    207.20 destek seviyesinin kırılması halinde ise
    pozisyonlar kapatılarak alt desteler olan 198.00
    ve 190.10 seviyelerinde denge arayışları
    beklenmelidir.

A1 Capital Menkul Değerler A.Ş.
    [www.a1capital.com.tr] (http://www.a1capital.com.tr)

6. İtirazlar ile ilgili bilgisi olan var mı, 15 günlük değerlendirme süresi bu hafta doluyor,

7.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    İtirazlar ile ilgili bilgisi olan var mı, 15 günlük değerlendirme süresi bu hafta doluyor,
    İtiraz varmış mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bü gün kırmızı bar haRika olur.. 215.20 kapanışa itiraz etmem
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 720/888 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •